Now Reading
W czym ćwiczyć? Jak wybrać ubranie sportowe?
2

odzież

  1. Ogranicz rzeczy wykonane z bawełny. W czym ćwiczyć i dlaczego nie w bawełnie? Wchłania pot i schnie wolno. Do ćwiczeń w ciąży (i nie tylko) Wybierz  tkaninę dry-fit, jest najlepsza.
  2. Kupuj na wyprzedażach lub w outletach. W outletach, ubrania do ćwiczeń są dobrej jakości a nie płacisz za nie dużych pieniędzy. Dobrym wyborem są też linie marketów sportowych. Wiele z nich ma własne linie ubrań do ćwiczeń, w bardzo dobrych cenach.
  3. Możesz wybrać poszczególne części garderoby, w które zainwestujesz. Może być to bielizna, buty , bluza lub koszulki. Zdecyduj sama co wolisz mieć lepszej jakości. Droższe i markowe rzeczy mają fajny design i są na lata. Dlatego spokojnie, masz sporo czasu na kompletowanie wymarzonego sportowego looku.
  4. Bądź modna w swoim sportowym zestawie. Jeśli będziesz się dobrze czuła, twój trening będzie milszy. Możesz wybrać ubranie sportowe, które będzie miało wesołe kolory lub zachowawcze. Znam osoby, które na co dzień  ubierają się w szarości a na treningach świecą jak żarówki. Każdy ma swój styl zarówno na ulicy jak i na treningu.
  5. Więcej znaczy komfortowo. Jeśli chcesz trenować kilka razy w tygodniu, pamiętaj, że mimo szczerych chęci nie zawsze będziesz miała czas, żeby zrobić pranie z dnia na dzień. Miej kilka zestawów na kilka dni treningowych. To sporo ułatwi. A kupując nowe rzeczy, będziesz miała radość z noszenia ich. Ta reguła nie dotyczy tylko szpilek.
  6. Kupuj poza sezonem. Wiosną jest sporo kurtek na wyprzedażach, tych grubszych i cieńszych. Jeśli trenujesz przez cały rok, przydadzą ci się, a kupisz je po niższej cenie.
  7. Chcesz się pozbyć brzydkiego zapachu ubrań treningowych? (mogą pachnieć potem), wymocz je przed praniem w occie. 10 minut wystarczy. Następnie dolej octu do fazy płukania, lub zastąp nim płyn do płukania.
  8. Masz rzeczy, w których już nie trenujesz, albo po prostu zalegają w szafie? Sprzedaj je. Pozbędziesz się złudnego wrażenia, że coś masz i nie potrzebujesz nowego a ktoś inny będzie miał z nich pożytek.
  9. Kupuj ubrania do ćwiczeń swoich ulubionych marek. Wchodząc do swojego ulubionego sklepu, również możesz zadać sobie pytanie w czym ćwiczyć, ponieważ praktycznie każda marka ma swoją linię sportową. Dzięki temu, kupisz wszystko w jednym sklepie i będziesz miała spójny styl.
  10. Zbudowanie sportowej garderoby trwa lata. Uczysz się siebie, rozpoznajesz potrzeby. Dlatego nie kupuj wszystkiego jednego dnia, ani w jednym sklepie. To w czym będziesz ćwiczyć będzie zależało od wielu czynników. Zaczekaj, obserwuj. Pamiętaj, że kiedy wyglądasz świetnie to tak się czujesz i (miejmy nadzieję) świetnie trenujesz. Daj sobie czas.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie
2 Comments

Leave a Response

*