Now Reading
5 propozycji prezentowych na Dzień Ojca
0

5 propozycji prezentowych na Dzień Ojca

No dobra Kochane, skoro jesteśmy za równouprawnieniem to trzeba to wziąć na bary, bo swoje święto mają nie tylko mamy! Zdajemy sobie sprawę z tego, że czerwiec to nie tylko Dzień Kota Garfielda, Dzień deskorolki, Jogi, Żyrafy czy Dzień Przytulania, ale przede wszystkim Dzień Ojca, który przypada już jutro – 23.06.! Warto pamiętać, żeby w tym dniu zrobić coś specjalnego dla naszych ojców i przypomnieć im jak bardzo ważni są w naszym życiu. Tak bardzo walczymy o to żeby nasi mężowie włączali się aktywnie w opiekę i wychowanie dzieci – doceńmy więc wspólnie ich starania i postarajmy się o jakiś drobny upominek… A okazuje się, że opcji może być kilka, wystarczy się troszkę postarać ;).

Jeśli nie zdążycie z prezentem na jutro, możecie zrehabilitować się w poniedziałek, do tego czasu każdy kurier dostarczy super prezent. A to zawsze dodatkowy bonus, taki przedłużony Dzień Ojca ;), prawda? A podobno karma wraca, zatem za rok może spotkać nas niezła niespodzianka na Dzień Mamy :). 

5 propozycji prezentowych na Dzień Ojca 

Jakieś pomysły na prezent? Oto 5 naszych propozycji:

 

  1. Oczywiście LAURKA (albo kartka czy wspólnie zrobiona praca) – pamiętajcie, że nic tak nie cieszy zarówno tatę (jak i mamę rzecz jasna), jak prezent wykonany od serca:)
  2. Przydatne gadżety – brelok do kluczy, spinki do mankietu, kubek…są to prezenty praktyczne, ale specjalnie na tą okazję można wybrać z jakimś spersonalizowanym napisem np. „kocham Cię tato”
  3. Ramka ze wspólnym zdjęciem na 100% rozczuli nawet największego twardziela;-)
  4. Wspólny wypad do kina, na gokarty czy spacer, czyli po prostu wspólnie spędzony czas, który naszym zdaniem jest po prostu bezcenny
  5. Koszulki ze specjalnym nadrukiem

 

Jeśli o nas chodzi to w tym roku postawiłyśmy na koszulki z zabawnymi napisami. A jakie? Spójrzcie same, znajdziecie je tutaj https://www.be.com.pl/category/koszulki-dla-taty?horizontal. Na szczęście dziewczyny z be mama! pomyślały również o tatusiach – dziękujemy za inspirację i mamy nadzieję, że nasi więksi mężczyźni będą nosić je z dumą i uśmiechem na twarzy:)

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*