Now Reading
Jak umilić kąpiel dzieciom, czyli najlepsze gadżety kąpielowe
0

Jak umilić kąpiel dzieciom, czyli najlepsze gadżety kąpielowe

Nie wiem czy kiedyś Wam wspominałam, ale mieszkanie w którym obecnie żyjemy początkowo należało do jakiegoś Pana Prezesa. Kupiliśmy je wykończone, w bardzo okazyjnej cenie (zważywszy na metraż). Nie było ono spełnieniem moich marzeń jeśli chodzi o design, ale było wykończone, a Prezes po prostu się rozmyślił. Pomimo zgrzytu dotyczącego naszego odmiennego poczucia estetyki, jestem mu wdzięczna za jedną rzecz – nie pożałował na wannę;-) Zainwestował bowiem w kosmicznie drogą z jacuzzi, kolorowymi światełkami itp. Dla mnie – dyskoteka i zbędny wydatek, dla moich dzieci – raj!:)

Jak umilić kąpiel dzieciom, czyli najlepsze gadżety kąpielowe

Kąpanie od zawsze stanowiło dla nas pewien rytuał. Moje dzieciaki uwielbiają wodę, zabawę w wodzie i wszystko co się z tym wiąże. Wybija 18.30 i siuuup do wanny, dzięki czemu mam jakieś 45min z głowy. Na szczęście nasza wanna spokojnie mieści oboje chłopców, a jak trzeba i mnie. Migające światełka, bąbelki i tona zabawek dryfujących w wannie oswoiła moje dzieci z wodą – na dobre. Są dzieciaki, które boją się wody – moje zdecydowanie do nich nie należą. Nurkują, pływają, wariują! Alleluja, że woda wyciąga – po prawie godzinnych harcach – padają do łóżka jak nieboszczyki;-)

 Jak umilić kąpiel dzieciom, czyli najlepsze gadżety kąpielowe

Oczywiście nie obyłoby się bez zabawek. Woda wodą, ale muszą mieć zajęcie – szczególnie Leo. Znalazłam więc sposób – powiesiłam im organizer w którym chowają swoje skarby i zabawki do kąpania. Zdecydowanie ułatwia to życie, bo nauczyli się, że zanim wyjdziemy z wanny – ładnie sprzątamy swój stuff i wszyscy są zadowoleni;-) Leo, miłośnik kulek i sypania dostał taki oto organizer (kupisz go TUTAJ) , który dzięki swym przyssawkom służy jako przechowalnia piłeczek, samochodów, statków i całej reszty. Jego skrzydełka szeleszczą, więc Leon ma dodatkową frajdę.

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl 

Do tego jego ukochana książeczka do kąpieli o przygodach Puchatka (czego to ludzie nie wymyślą!) Jest super, bo wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo – słuchowej oraz zmysł dotyku. Może być stosowana jako zabawka do kąpieli. Wykonana jest z termoplastycznego, nietoksycznego tworzywa (nie zawiera PVC ani ftalanów), dodatkowo piszczy. Kupisz ją TUTAJ.

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl 

Jeśli chodzi o Gabisia to sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, dlatego postawiliśmy na zestaw małego ratownika (kupisz go TUTAJ)

i łowienie ryb. Wędkę kupisz TUTAJ.

Oczywiście zdarza się, że kłócą się o zabawki, Gabi nawet kilka razy oberwał od Leo po głowie wędką, ale cóż – oni są zadowoleni, a ja mam święty spokój;-)

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*