Now Reading
Airo Space Kids Kosmiczna Sala Zabaw! Nasz wybór!
0

Airo Space Kids Kosmiczna Sala Zabaw! Nasz wybór!

Na mapie Warszawy powstało wyjątkowe miejsce, po odwiedzinach którego jesteśmy jego totalnymi fankami! Miejsce to nosi nazwę Airo Space Kids i mieści się przy ul. Łopuszańskiej 22.

W Airo Space Kids Kosmiczna Sala Zabaw znajdziecie między innymi wspaniałe sale urodzinowe, które są nowiusieńkie i mają mega nowoczesne rozwiązania. Sala kosmiczna, w której organizowane były urodziny Gabrysia nadal pachnie nowością a usłyszeć w niej można odgłosy statku kosmicznego, o efektach świetlnych nie zapominając. Fani Gwiezdnych Wojen mogą bawić się w atmosferze statków z filmu i ich dźwięków. Dla dziewczynek natomiast przygotowana została sala w klimacie Krainy Lodu z przepięknym tronem dla księżniczki jubilatki.

Zarówno sale, jak i ściany w strefie zabaw zostały pomalowane przez artystów w technice 3D, co sprawia, że dzieciaczki mogą poczuć się naprawdę magicznie. Wchodząc do Airo Space Kids przenosimy się do odmiennej galaktyki. Nie bez powodu „twarzą” Airo jest kosmiczny stworek oraz jego ziemska koleżanka. Zarówno zielonego aliena jak i jego koleżankę dzieci mogą spotkać na sali. Są to postaci stworzone specjalnie dla Airo Space Kids i są absolutnie unikatowe.

Airo Space Kids Kosmiczna Sala Zabaw! Nasz wybór!

Skąd pomysł na tak innowacyjną salę zabaw? Menager Marcelina Iskrzak opowiedziała nam, że właściciele zjeździli pół świata w poszukiwaniu idealnych i najlepszych rozwiązań. Faktycznie, świetnie wykonali swoją robotę! Zarówno przestrzeń Airo jak i atrakcje w niej dostępne są absolutnie wyjątkowe i nowe na polskim rynku zabaw! Dodatkowo miejsce to jest idealne dla całej rodziny. Jeśli chcesz bawić się ze swoimi dziećmi na super konstrukcjach, jest to w 100% możliwe, jeśli natomiast chcesz odpocząć przy kawie i ciastku (lub sałatce!), dostępna jest przytulna kawiarnia, z której możesz obserwować swojego malucha.

 

W Airo znajdziesz atrakcje zarówno dla mniejszych jak i większych dzieci. Od mini toru gokartowego, przez rozbudowaną strefę interaktywną, po duże konstrukcje, kończąc na kąciku (nie małym) dla dzieci do trzeciego roku życia. W strefie interaktywnej znajdziemy między innymi piaskownicę z rzutnikiem, w której natkniemy się na wybuchające wulkany, dinozaury zamieniające się w motyle, balonki w które można trafiać strzelając, baza wojskowa do obrony, safari , ocean czy pory roku.

Konstrukcja Airo Space Kids – 5 zjeżdżalni, jedna z nich to zjeżdżalnia z pontonami, która dostarcza prędkości. Astro zjeżdżalnia to również wspaniała atrakcja! A co więcej! Na każdą konstrukcję możesz wejść ze swoim dzieckiem.

Animatorzy są aktywni cały czas podczas zabawy z dziećmi. Każde urodziny są „obstawione” przez profesjonalną obsługę :). Dzięki nim rodzice mogą odpocząć w kawiarni, a ich dzieci będą pod profesjonalną opieką.

Dzięki Kosmicznemu Uniwersytetowi dzieci będą mogły dowiedzieć się jak stworzyć profesjonalny makijaż, jak stać się prawdziwym detektywem, czy wykonać doświadczenia chemiczne.

Jednocześnie, jeśli masz także starsze dziecko, może ono skorzystać z parku trampolin, który jest przez ścianę również widoczny z kawiarni Airo Cafe.

 

 

 

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.

Leave a Response

*