Now Reading
(Ale)Heca – klubokawiarnia jakich mało!
0

(Ale)Heca - klubokawiarnia jakich malo!1(Ale)Heca – klubokawiarnia jakich mało!

 

(Ale)Heca – klubokawiarnia jakich mało! Do Ale Heca Cafe trafiliśmy stosunkowo niedawno. A szkoda, bo Gabi od razu poczuł się tam jak w domu. Robiąc tournee po pobliskich klubokawiarniach, trafiliśmy na dolny Mokotów i wiem w 100%, że będziemy tam wracać całą rodziną…

 

(Ale)Heca – klubokawiarnia jakich mało! Właścicielka tego magicznego miejsca też jest mamą, więc doskonale wiedziała jak urządzić to miejsce, żeby rozbudzić w dzieciakach kreatywność oraz zainspirować je do zabawy i harców. Ta wyjątkowa klubokawiarnia powstała z serca, czuć to w każdym jej zakątku… Można tam wyskoczyć całą rodziną – dzieciaki mogą znaleźć dla siebie mnóstwo zajęć, a Ty możesz w spokoju wypić kawę albo zjeść coś dobrego. Nawiązując do jedzenia, nie wiem co takiego mają w sobie tego typu miejsca, ale Gabi, który pluje (dosłownie!) pomidorami, nagle skusił się na tosty:) Ba, zjadł je ze smakiem, więc UWAGA – może dodają tam jakichś magicznych składników, bo ich przekąski naprawdę wyglądają przepysznie:)

(Ale)Heca - klubokawiarnia jakich malo!2

Jest tam oczywiście strefa zabaw – tak zwany małpi gaj, wyjątkowy domek dla lalek czy kuchnia z prawdziwego zdarzenia. Są też animatorki, które świetnie organizują czas dzieciakom, jeśli chcesz chwilę odetchnąć i poplotkować z koleżanką. Ogromnym plusem jest też sklepik z świetnymi książkami, osobiście uważam że to bardzo fajny pomysł!

(Ale)Heca - klubokawiarnia jakich malo!

Oprócz tego w Ale Hecy odbywają się zajęcia zwane pieszczotliwie Hecolaczki – jest to propozycja dla 2-3 latków. Są to zajęcia ogólnorozwojowe, które mogą być idealnym „przedbiegiem” przed pójściem do przedszkola. Dla najmłodszych Ale Heca przygotowała muzyczne Figle – Migle, czyli zajęcia muzyczno – ruchowe w formie zabawy. Natomiast dla tych najstarszych organizowane są warsztaty plastyczne. Jak widzicie – każdy znajdzie tam coś dla siebie:) Oczywiście możecie też pokusić się o zorganizowanie tam urodzin czy innej imprezy rodzinnej, co uważam za słuszne rozwiązanie, jeśli nie chcesz mieć zdemolowanego domu;-) Tam dzieci spokojnie się wyszaleją i zjedzą coś pysznego!

 

Zobaczcie jak Gabi bawił się w Ale Hecy Cafe i oceńcie same. Według mnie i moich dzieciaków, jest to miejsce, które warto odwiedzić. Polecamy zarówno dużym, jak i małym <3. Zerknijcie na ich Facebook, warto być na bieżąco!

What's your reaction?
Interesujące
80%
Pozytywne
20%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*