Now Reading
Bajeczna wyprawka, czyli piękno się liczy
3

Bajeczna wyprawka, czyli piękno się liczy

ola exclusiveAleksandra Godlewska – Kołodziej to przyszła mama, której dewiza brzmi: „Kiedy jesteś sobą, nie masz konkurencji”. Jeśli córka odziedziczy po niej urodę, to uważajcie na swoich synów! Ola studiowała zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, była właścicielką klubu fitness i sztuk walki. Interesuje się modą i podróżami. Rozpiera ją energia i optymizm, nie boi się nowych wyzwań. Piękna i mądra postanowiła dzielić się z nami swoimi opiniami na temat produktów, a wiemy, że jest wymagająca. Jeśli coś przejdzie jej test, oznacza to, że jest NAPRAWDĘ godne polecenia. Słowo „kompromis” nabiera dla niej znaczenia, kiedy w grę wchodzi dobro ludzi (lub zwierząt), jednak jeśli ma wybrać rzecz materialną, kompromisu brak. Ola poleca!

1.Bajeczna wyprawka, czyli piękno się liczy

Czy można wyobrazić sobie bardziej bajeczną wyprawkę dla Twojego dziecka? Kocyki, ręczniki, grzechotki to „must have” każdej młodej mamy. Pierwsze śpioszki i ukochana podusia dla Twojego malca. Piękne, pastelowe kolory i styl w których zakocha się każda mama:)

 

Bajeczna wyprawka, czyli piękno się liczy
Produkty ze zdjęcia znajdziecie na stronach:
www.fashionfamily.pl
www.maylili.pl
www.sylwia-szyte-miloscia.pl

WsteczStrona 1 / 6Dalej
What's your reaction?
Ważne
79%
Zaskakujące
3%
Niezbędne
15%
Trudne
3%
About The Author
Mama w Formie
3 Comments
 • Marta
  25/01/2017 at 12:13

  Wyprawka głównie dla bogaczy.

 • 15/02/2017 at 10:15

  Z wyprawką jest tak, że nie ma sensu przesadzać 🙂 warto stawiać na uniwersalne produkty, które posłużą przez długi czas – tak jak np. wspomniany kocyk, czy pieluszki (tetrowe / bambusowe) o których nikt tu nie wspomina, a bez tego wyprawka „się nie liczy” 🙂 Najgorzej jest przy pierwszym maluszku – kupuje się dużo rzeczy, które się nie przydają 😉 Przy kolejnych jest dużo łatwiej… Ponad to trzeba wziąć pod uwagę porę roku, w której dziecko się urodzi – jeśli latem, to nie ma sensu kupować kocyka ocieplanego (a lepiej np. otulacz bambusowy).

  • Ola
   Ola
   15/02/2017 at 11:11

   Na szczęście przedstawione rzeczy to prezenty , które przygarnia się bez względu czy są one potrzebne czy tez nie Bardziej stanowią uzupełnienie kącika malucha. Pieluszki tetrowe , pudry czy pampersy to podstawa której nie trzeba prezentować bo jest oczywista myśle ze dla każdej przyszłej mamy

Leave a Response

*