Now Reading
Balsam dla ciała i duszy! Aleksandra Godlewska – Kołodziej poleca!
0

16652456_10209784621946866_542516422_nBalsam dla ciała i duszy! Aleksandra Godlewska – Kołodziej poleca!

Balsam dla ciała i duszy! Aleksandra Godlewska – Kołodziej poleca! Jesteśmy już na finiszu i lada moment zapuka do nas wiosna (przynajmniej taką mamy nadzieję!) Dziś Ola przetestowała kilka kosmetyków oraz suplementów, które znacznie poprawią Twoją ogólną kondycję. Bo właśnie ten okres jest doskonałym momentem na intensywną pielęgnację urody i gruntowną regenerację organizmu. Zobaczcie co wybrała:

 

 

Balsam dla ciala i duszy! Aleksandra Godlewska – Kolodziej poleca!1. Sharley Medical Clinic & Day to jedno z najbardziej popularnych i renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce. Z okazji 20-lecia kliniki, jego założycielka i właścicielka – Magdalena Bogulak – postanowiła wprowadzić na rynek Sharley Youth Elixir. Jest to innowacyjny krem z naturalnych składników roślinnych, który zapewni Twojej skórze maksymalny poziom nawilżenia. Mało tego – możesz stosować go w domu, bo działa równie dobrze jak zabiegi, które oferują w SPA. Pamiętajcie,że po zimie odpowiednie nawilżenie to po podstawa!

 

 

Balsam dla ciala i duszy! Aleksandra Godlewska – Kolodziej poleca! .jpg12. Kuracja sokowa Sportfood to innowacyjna alternatywa dla konwencjonalnych diet. Wszystkie produkty są bezglutenowe, bez GMO, konserwantów czy sztucznych barwników. Każda butelka to dokładnie dobrana receptura zawierająca kompletację witamin i naturalną porcję zdrowia. Dzięki ekstrakcji metoda tłoczenia na zimno, zachowują one maksymalne walory wartości odżywczych, witamin, enzymów oraz pierwiastków śladowych! Można je zamówić do domu, mają różne smaki i zastosowanie. Aleksandra jest w nich zakochana<3

Balsam dla ciala i duszy! Aleksandra Godlewska – Kolodziej poleca! .jpg33. Kosmetyki Avene uwielbia zarówno Ola, jak i Mama w Formie! Są idealnym rozwiązaniem zarówno dla mam, jak i dzieci (Avene ma też linię kosmetyków dla najmłodszych). Te dermokosmetyki zostały opracowane do potrzeb skóry nadwrażliwej, alergicznej. Te francuskie kosmetyki bazują na naturalnych składnikach i wodzie termalnej. Polecamy z całego serca!

 

 

 

 

Balsam dla ciala i duszy! Aleksandra Godlewska – Kolodziej poleca! .jpg64. Kosmetyki Nuxe stawiają na 3 wartości:

  • naturalność ( łączą standardy farmaceutyczne z leczniczymi właściwościami roślin),
  • skuteczność oraz przyjemność ze stosowania. Kosmetyki te otrzymały ponad 160 różnych nagród na całym świecie i wiele z ich produktów zyskało już miano kultowych m.in. suchy olejek Huile Prodigieuse. Ola testowała rozświetlający krem do pielęgnacji oczu z ekstraktem z kwiatu Passiflory i Kwasem Hialuronowym. W ciągu 4 tygodni redukuje objawy zmęczenia i działa przeciwstarzeniowo! Ola poleca:)

 

 

 

What's your reaction?
Interesujące
78%
Pozytywne
4%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
4%
Trudne
9%
Łatwe
4%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*