Now Reading
Be mama! Czyli bądź modna przez całą ciążę i podczas karmienia!
0

Be mama! Czyli bądź modna przez całą ciążę i podczas karmienia!

Doskonale pamiętam swoje obydwie ciąże – były zupełnie różne, ale i ja sama czułam się i wyglądałam zupełnie inaczej. Przy Gabim przytyłam zaledwie kilka kg i przez większość ciąży chodziłam w swoich ubraniach, przy Leo było ok do ok. 7 miesiąca – później musiałam się przerzucić na typowo ciążowe ubrania. Co prawda jest fanką oversize, więc dużo rzeczy pasowało nawet w stanie błogosławionym, ale hołduję też przekonaniu, że ciąża to nie choroba – kobieta powinna nadal o siebie dbać. Dlatego moje Panie, pamiętajmy o dwóch podstawowych zasadach:

 

  • Nie jemy za dwoje, to mit!
  • Nie zamieniamy się w ciężarówki w powyciąganych, workowatych szmatach;-)

Be mama! Czyli bądź modna przez całą ciążę i podczas karmienia!

Jemy z głową i wyglądamy pięknie – przede wszystkim dla siebie samych! Na temat żywienia w ciąży pisałyśmy już niejednokrotnie, więc dziś damy Wam pomysł na to jak wyglądać fajnie i stylowo w ciąży;-) Uwaga, uwaga – prezentujemy Wam markę be mama!, której ubrania będą Wam służyły nie tylko w trakcie tych 9 miesięcy, ale również po!

Be mama! Czyli bądź modna przez całą ciążę i podczas karmienia!

Be mama! powstała w 2004 roku z inicjatywy dwóch mam, które zdecydowały, że zamiast narzekać na mały wybór ubrań ciążowych i dziecięcych, mogą tworzyć je same. Chwała im za to, bo pamiętam jak przeczesywałam internet w poszukiwaniu jakiejś fajnej tuniki albo kiecki na lato;-) Kolekcje be mama! charakteryzuje nowoczesny krój i prostota, podkreślające kobiecość przyszłej mamy. Projektantki firmy dążą do tego, aby kobieta nie zmieniała swojego stylu ubierania, czuła się kobieco i atrakcyjnie w każdym momencie ciąży. 90% kolekcji to ubrania uszyte z tkanin i dzianin zawierających bawełnę oraz elastyczne włókna, które sprawiają, że produkty są miłe dla ciała, przewiewne, dopasowane do figury. Wszystkie produkty mają wszyte specjalne systemy, które umożliwiają noszenie ich do ostatniego miesiąca ciąży, a także długo po porodzie. A co najważniejsze w topach Be mama! Możesz swobodnie karmić po porodzie. To świetna funkcja, która po pierwsze ułatwia życie a po drugie sprawia, że ubrania nie są do wyrzucenia zaraz po okresie ciąży, ale możesz z nich korzystać podczas karmienia maluszka. Ich ubrania sprzedawane są już na całym świecie, są dobre jakościowo i charakteryzuje je przystępna cena. Dlatego właśnie be mama! otrzymała symbol Kobiecej Marki Roku! Brawo Wy!:)

Pamiętajcie proszę, że moda ciążowa nie musi być nudna i workowata – ubrania, które znajdziecie w kolekcji be mama! to genialne tuniki, bluzy czy t-shirty, które później wykorzystacie w wersji z paskiem lub oversize, to moda na każdą okazję i dla każdej z Was – mam, które lubią łączyć wygodę z dobrym stylem. Spójrzcie na nasze propozycje stylizacji i oceńcie same;-)

 

What's your reaction?
Interesujące
50%
Pozytywne
50%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*