Now Reading
Bezpieczeństwo w wakacje to nie tylko szumny frazes!
0

Bezpieczeństwo w wakacje to nie tylko szumny frazes!

9f1ca57a-c3bc-11e3-abba-0025b511229e

Bezpieczeństwo w wakacje to nie tylko szumny frazes!  WAŻNA INFORMACJA!

Podczas Pikniku Rodzinnego Mamy w Formie oprócz licznych atrakcji obędzie się skrócony kurs pierwszej pomocy. Zbliżające się wakacje oprócz szaleństw czy radości, wiążą się z wyjazdami nad wodę czy narażeniem na długotrwałe promienie słoneczne.

Czy wiecie jak radzić sobie w przypadku zagrożenia życia Waszych dzieci lub partnera? Jeśli nie, lub macie o pierwszej pomocy jedynie ogólne pojęcie  – zapraszamy koniecznie! To temat, którego nie powinien bagatelizować żaden rodzic! Wykład i krótkie ćwiczenia na fantomach poprowadzi Ariel Szczotok – doświadczony ratownik medyczny i instruktor ratownictwa, który prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy. Szkoli również innych ratowników. Swoje kursy prowadzi między innymi w Studio Treningowym Terapia.

Jako mamy apelujemy do wszystkich rodziców o poszerzanie wiedzy na temat pierwszej pomocy. Oby nigdy nie była nam ta wiedza potrzebna, jednak takiej pewności nie da nam nikt. Bądźmy przygotowane na każdą sytuację! Nie bagatelizujmy, nie myślmy, że „mnie się to nie przytrafi”, nic bardziej mylnego. Przytrafić może się każdemu, pytanie tylko czy wiemy jak zareagować na sytuacje zagrożenia w odpowiedni sposób pomimo stresu. Kiedy krew odpływa nam z każdej części ciała i często nas paraliżuje. Nie pozwólmy sobie na takie zachowanie, nauczmy się jak reagować.

Nie może Was zabraknąć!

 

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*