Now Reading
Boom, czyli eksplozja dobrej zabawy na Wilanowie [wideo]
0

Boom, czyli eksplozja dobrej zabawy na Wilanowie

 

Boom, czyli eksplozja dobrej zabawy na Wilanowie                                             

Jakiś czas temu, znudzone niedzielną rutyną, postanowiłyśmy spotkać się z Karoliną i dzieciakami w jakimś nowym miejscu. Postawiłyśmy na połowę drogi i wypadło na Wilanów:) Bardzo szybko przypomniało mi się, że moja niania wspominała mi kiedyś o świetnej klubokawiarni – Boom!

Boom, czyli eksplozja dobrej zabawy na Wilanowie1

 

W samym sercu Miasteczka Wilanów znalazłyśmy małe, przytulne miejsce z wyjątkową atmosferą, kolorowym wnętrzem i mnóstwem zabawek. Czego chcieć więcej? Do tego duży tor przeszkód (plac zabaw) ze zjeżdżalnią i kulkami (których osobiście nie jesteśmy fankami, ale spróbuj to przetłumaczyć dziecku;-)) Gabi i Al byli zachwyceni dużym drewnianym sklepem i interaktywnym mini-komputerem na którym można kolorować i grać w przeróżne gry edukacyjne. Tak więc usiadłyśmy przy kawie, a nasi synowie pochłonięci buszowaniem po Boom’ie – zapomnieli o bożym świecie. Mogłyśmy poplotkować, no dobra – przyznam się…gadałyśmy głównie o Mamie w Formie (tak, pracujemy też w niedzielę!), ale najważniejsze że chłopcy super się bawili!

Boom, czyli eksplozja dobrej zabawy na Wilanowie3

 

W Boom’ie znajdziecie też tzw Klub Mądrej Zabawy czyli przeróżne zajęcia edukacyjne dla swoich pociech. Oferta jest szeroka: Gordonki, Musical Babies, zajęcia plastyczne czy warsztaty dla całej rodziny. Jest tego więcej, więc jestem pewna, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Mają również ofertę dla rodziców: pilates czy spotkania cykliczne z ekspertami z różnych dziedzin. Przyjemne z pożytecznym. O!

What's your reaction?
Interesujące
33%
Pozytywne
33%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
33%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*