Ćwiczenia
Now Reading
Ćwiczenia w ciąży – rozciąganie.
1

Ćwiczenia w ciąży – rozciąganie. Rozciąganie to po rozgrzewce drugi element treningu, który nie może być pominięty. Każda aktywność fizyczna, zwłaszcza ćwiczenia w ciąży, wymagają odpowiedniego wygaszenia. Nie możesz po prostu wstać z maty i skończyć treningu. Musisz uspokoić mięśnie, dać im ukojenie. Pomoże ci w tym trening – ćwiczenia w ciąży – rozciąganie. Zakończ każdy trening Moniką. Dziesięć minut rozciągania pozwoli twoim mięśniem wrócić do stanu sprzed treningu.

Ćwiczenia w ciąży – rozciąganie.
Jeśli jesteś w pierwszym trymestrze, pamiętaj, że możesz ćwiczyć tylko w sytuacji, w której byłaś aktywne przed ciążą. W przeciwnym wypadku zacznij aktywność fizyczną dopiero w drugim trymestrze ciąży.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
33%
Ważne
0%
Zaskakujące
17%
Niezbędne
33%
Trudne
0%
Łatwe
17%
About The Author
Monika Grzesik
Monika Grzesik
Monika Grzesik- Instruktor Metody Pilates oraz Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją- fitness. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Na co dzień pracuje z kobietami w ciąży i połogu w Klubie Mamoiselle. Podczas swoich zajęć łączy wiedzę zdobytą na zajęciach z ginekologii i położnictwa w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej z kilkuletnią praktyką instruktorską.
1 Comments

Leave a Response

*