Ćwiczenia
Now Reading
Ćwiczenia Moniki Cywińskiej z dzieckiem – Poniedziałek
1

Ćwiczenia z dzieckiem.
Chcesz ćwiczyć po porodzie, ale nie wiesz jak robić to z małym dzieckiem? Nic prostszego! Monika Cywińska, mama dwójki dzieci pokazuje jak okiełznać dziecko i wykonać trening. To nie tylko trening, ale wiele cennych uwag jak poradzić sobie z maluszkiem w trakcie ćwiczeń. Każde ćwiczenie opisane jest tak, żebyś mogła wykonywać je ze swoim dzieckiem jeśli ono tego wymaga. Trening to głównie czas dla mamy, ale rzeczywistość bywa okrutna. Pamiętaj, uda ci się!

Ćwiczenia z dzieckiem.
Trening Moniki oparty jest o metodę Pilates, dlatego nie obawiaj się, że nie dasz rady! Ćwiczenia są przyjemne, poprawiają sylwetkę po ciąży i działają cuda! Często kobiety nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo zmieniła się ich postawa. Dzięki tym ćwiczeniom wszystko wróci do normy.

Ćwiczenia z dzieckiem.
Do treningu z dzieckiem potrzebujesz maty lub koca, ciężarków lub butelek z wodą, małej piłki lub poduszki.

Jeśli chcesz włączyć do swoich ćwiczeń treningi skoncentrowane na spalaniu tkanki tłuszczowej, zapoznaj się z artykułem na temat treningu aerobowego i interwałowego. Dwa i tylko dwa, treningi spalające tłuszcz!

Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 9 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT – ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
50%
Ważne
50%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Monika Cywińska
Monika Cywińska
Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 5 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT - ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie. 
1 Comments

Leave a Response

*