Ćwiczenia
Now Reading
Ćwiczenia z dzieckiem. Program Moniki Cywińskiej – Czwartek
0

Ćwiczenia z dzieckiem. Program Moniki Cywińskiej – Czwartek

Ćwiczenia z dzieckiem. Program Moniki Cywińskiej – Czwartek. Trenerka mam pokazuje jak ćwiczy ze swoimi dziećmi i uczy mamy tej tajemnej i przyjemnej w użyciu wiedzy :).

Ćwiczenia z dzieckiem
Czwartek, weekend się zbliża. To przedostatni trening w tym tygodniu! Ćwiczenia po ciąży, z dzieckiem, prowadzone przez Monikę Cywińską to skuteczny sposób na powrót do formy sprzed ciąży.

Ćwiczenia z dzieckiem
Jeśli chcesz do swoich treningów wprowadzić ćwiczenia skoncentrowane na spalanie tkanki tłuszczowej, zapoznaj się z artykułami o treningu aerobowym i interwałowym.

Ćwiczenia z dzieckiem
Prezentowane ćwiczenia są kompleksowym treningiem na cały tydzień. Przed Tobą jeszcze tylko jeden dzień! Tylko one dzielą Cię od wielkiej satysfakcji i zadowolenia z siebie! Pamiętaj mamo, zdrowe i szczęśliwa mama to zdrowe i szczęśliwe dziecko. Nasze maluchy rezonują każdy nasz stan emocjonalny. Dlatego najlepszym sposobem na rozładowanie napięcia są ćwiczenia. A jeśli możemy wykonywać je ze swoim maluszkiem, to tym lepiej :). Dlatego zachęcam was do ćwiczeń ze mną każdego dnia tygodnia, tak, aby móc osiągnąć jak najlepszy efekt zarówno fizyczny jak i psychiczny a może nawet wychowawczy?
Bawcie się dobrze ze swoim Maluchem!

Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 9 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT – ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Monika Cywińska
Monika Cywińska
Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 5 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT - ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie. 

Leave a Response

*