Ćwiczenia
Now Reading
Ćwiczenia Moniki Cywińskiej z dzieckiem – Środa
1

Ćwiczenia z dzieckiem
Bravo! Jesteś w połowie programu tygodniowego dla młodych mam Moniki Cywińskiej! Już wiesz, że ćwiczenia z dzieckiem są możliwe. Wymagają czasem od Mamy modyfikacji treningu, ale można doprowadzić ćwiczenia do końca! Ćwiczenia z dzieckiem oparte na metodzie Pilates, wzmacniają Twoje najważniejsze mięśnie i poprawiają sylwetkę.

Ćwiczenia z dzieckiem
Jeśli chcesz do swoich treningów wprowadzić ćwiczenia skoncentrowane na spalanie tkanki tłuszczowej, zapoznaj się z artykułami o treningu aerobowym i interwałowym.

Ćwiczenia z dzieckiem
Prezentowane ćwiczenia są kompleksowym treningiem na cały tydzień. Przed Tobą jeszcze dwa dni! Tylko one dzielą Cię od wielkiej satysfakcji i zadowolenia z siebie!
Bawcie się dobrze ze swoim Maluchem!

Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 9 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT – ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Monika Cywińska
Monika Cywińska
Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 5 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT - ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie. 
1 Comments
 • Edyta
  11/12/2016 at 20:28

  Dzień dobry,

  Znowu jest ten sam problem z odtwarzaniem ćwiczeń co kilka miesięcy temu. Żadnych ćwiczeń nie można odtworzyć, nie ma nawet opcji uruchomienia treningu. Będę wdzięczna za usunięcie usterki.

  Pozdrawiam serdecznie

  Edyta

Leave a Response

*