Ćwiczenia
Now Reading
Ćwiczenia Moniki Cywińskiej z dzieckiem – Wtorek
1

Ćwiczenia z dzieckiem.
Przed Tobą kolejny trening! Już wiesz, że ćwiczenia z dzieckiem mogą być przyjemne i są możliwe! Możliwe jest także wykonanie całego, godzinnego treningu. Karmisz? Dziecko podczas ćwiczeń zgłodnieje? Żaden problem! W pozycjach prezentowanych przez Monikę Cywińską możesz wzmacniać swoje mięśnie i karmić dziecko. Pamiętaj, uda ci się!
Przed treningiem sprawdź czy nie masz rozstępu mięśni brzucha, zapoznaj się z zasadami bezpiecznego treningu po porodzie.

Ćwiczenia z dzieckiem.
Ćwiczenia oparte są na metodzie Pilates. Trening jest delikatny, ale skuteczny. Dzięki niemu wzmocnisz mięśnie głębokie, ustabilizujesz swoją sylwetkę. Poczujesz ręce, nogi i pośladki. Wysmuklisz uda a Twój brzuch widocznie będzie poprawiał swój wygląd. Brzuch po ciąży może być piękny!

Ćwiczenia z dzieckiem.
Do treningu z dzieckiem potrzebujesz maty lub koca, ciężarków lub butelek z wodą, małej piłki lub poduszki.

Jeśli chcesz włączyć do swoich ćwiczeń treningi skoncentrowane na spalaniu tkanki tłuszczowej, zapoznaj się z artykułem na temat treningu aerobowego i interwałowego. Dwa i tylko dwa, treningi spalające tłuszcz!

Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 9 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT – ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Monika Cywińska
Monika Cywińska
Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 5 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT - ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie. 
1 Comments
  • Edyta
    30/08/2016 at 11:32

    Mam pytanie, od wczoraj tj. 30 sierpnia, nie można odtworzyć treningów. Opcje uruchomienia zasłania plik tekstowy (informacje o ćwiczeniach), którego nie można usunąć (nie ma krzyżyka ani opcji zamknij). Czy treningi nadal są dostępne czy to chwilowe zablokowanie?

Leave a Response

*