Now Reading
Czarna maska sposobem na piękną cerę
0

Czarna maska sposobem na piękną cerę

Czarna maska sposobem na piekna cere1

Maska z przytuli czepnej skradła moje serce. Po pierwsze wygląda tak dziwacznie, że musi działać, pomyślałam. Poza tym jest ekologiczna a po nałożeniu stwierdziłam, że pachnie „zdrowo”. Zatem połowę sukcesu, czyli efekt placebo miałam za sobą :). Nie oczekiwałam spektakularnych efektów. Przecież to tylko maska nakładana w domu a ja zapomniałam nawet zrobić wcześniej pilingu enzymatycznego, żeby mogła się lepiej wchłaniać i działać.

Zatem nałożyłam to czarne cudo na twarz. Przyznam, że kolor mnie rozbawił. Nie sądziłam, że w swojej czerni będzie aż taka czarna!

Czarna maska sposobem na piekna cere3

Konsystencja gęsta. Dobrze, przynajmniej czarna maź nie rozlewa się po całym ciele :).

Nałożyłam i czekam… No dobra, cykam foty ;). Alarm nastawiony na pięć minut. Nie wiadomo co by było po kolejnych :).

Nie śmiejcie się z dźwięku alarmu, jest jedynym, który moja psychika może znieść.

Czarna maska sposobem na piekna cere4

Po pięciu minutach zmywam czarną maskę.

Efekt mogę powiedzieć powala mnie na kolana… Skóra jest absolutnie gładka. Tak gładka jak po świetnym zabiegu kosmetycznym. Napięta, wygładzona, dobrze dotleniona i ukrwiona – widać po kolorze cery. Naprawdę byłam pod wrażeniem. A przypominam, że o pilingu oczywiście zapomniałam…

Producent zapewnia, że maska z przytuli czepnej doskonale nawilża, delikatnie zwęża pory i wyrównuje koloryt twarzy, zwalcza niedoskonałości. Zgadzam się z tym opisem.

Opakowanie zawiera 250 ml, zaleca się stosować dwa razy w tygodniu.

Ja kupiłam czarną maskę tutaj, w moim ulubionym eko sklepie ;). Na stronie znajdziecie również szczegółowy opis składu. Ja mogę napisać tylko o moich wrażeniach ;).

 

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.

Leave a Response

*