Now Reading
Dary Natury, czyli dary jakich mało
0

Dary Natury czyli dary jakich malo3.jpgDary Natury czyli dary jakich mało

Podlasie to moje rodzinne strony, a jak mawiają: „Tam dom twój, gdzie serce Twoje”. Uwielbiam te rejony i zawsze wracam tam z ogromną radością. Ku mojemu zaskoczeniu, niedawno dowiedziałam się, że w okolicy skąd pochodzi mój mąż, jest miejsce o którym chcę Wam dziś opowiedzieć. Miejsce magiczne. Miejsce z tradycjami. Miejsce, w którym zatrzymał się czas. Takie, jakich mało… A zresztą przeczytajcie i przekonajcie się same! 🙂

Dary Natury czyli dary jakich malo3.jpg4 

Podlasie to teren wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim dlatego, że jest niesamowitą kolebką kultur, światopoglądów, religii. Dzięki tej niespotykanej mieszance kultur i kultywowaniu pradawnych tradycji i obrzędów, po dziś dzień tereny te wykazują silną więź z naturą i środowiskiem naturalnym. Zaowocowało to podtrzymywaniem i ogromnym szacunkiem wobec tradycji ziołolecznictwa i zbioru roślin dzikorosnących. Podlasie to jeden z najczystszych i najbardziej dziewiczych rejonów, to fakt. Nie dziwi więc, że w samym sercu tego pięknego rejonu już blisko trzydzieści lat temu powstały Dary Natury. Większość z Was pewnie zna tę firmę, ale nawet  nie wie skąd? Z własnej kuchni. Tak było ze mną i Karoliną. Nagle okazało się, że w naszym domu znajdują się ich przyprawy, soki czy oleje. Nie wierzycie? Sprawdźcie film na którym Karola gotowała rosół wg 5 przemian:

 

Rosół wg 5 przemian, zupa mocy

 

Dary Natury są warte uwagi, ale też szczególnie ważne dla nas – MAM, bo ich filozofia jest bardzo prosta – polega na możliwie największym użyciu lokalnych surowców. Począwszy od zbierania ziół, przez suszenie surowców i ich konfekcjonowanie, wszystko odbywa się tutaj – na Podlasiu. Jako jedna z pierwszych na rynku, firma Dary Natury produkowała ekologiczne, certyfikowane mieszanki ziołowe w czasach, kiedy o żywności ekologicznej w Polsce wiedział mało kto. Z roku na rok, opierając się na tradycyjnych recepturach i doświadczeniu, firma poszerza swoją ofertę o żywność ekologiczną, konfitury, napoje, syropy, mieszanki przyprawowe i wiele, wiele innych. Zatem jak same widzicie, Dary Natury oferują Tobie i Twojej rodzinie to, co najzdrowsze i najbardziej wyselekcjonowane. Spokojnie, nie jestem zbzikowana na punkcie wyłącznie zdrowej żywności, potrafię też zafundować sobie i dzieciakom pizzę, ale jeśli chodzi o codzienne posiłki, to wierzę w nieocenioną moc ziół i dobrej jakości produktów.

Dary Natury czyli dary jakich malo3.jpg5 

Dary Natury czyli dary jakich malo3.jpg2W ofercie Darów Natury znajdziecie zioła jednorodne i do kąpieli, herbatki, kawy, przyprawy i wiele wiele innych. Właściciel – Pan Mirosław Angielczyk oddał temu przedsięwzięciu całe swoje serce. To czuć. Mało tego, to cudowne miejsce słynie jeszcze z podlaskiego Ogrodu Botanicznego i Ziołowego Zakątka, w którym jestem absolutnie zakochana. O tym jednak opowiem Wam następnym razem. Tymczasem zajrzyjcie na ich stronę i przekonacie się jak wiele oferują Dary Natury, mało tego – są znani i doceniani na całym świecie, więc możecie być spokojne podając je całej swojej rodzinie. Polecamy z całego serca <3

 

What's your reaction?
Interesujące
80%
Pozytywne
20%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*