Now Reading
Dawka energii na cały dzień, czyli śniadanie mocy pełne witamin!
0

Dawka energii na cały dzień, czyli śniadanie mocy pełne witamin!

Dawka energii na cały dzień, czyli śniadanie mocy pełne witamin! Spraw, aby Twoje poranki wyglądały jak kiedyś. Wstawałaś wypoczęta, pełna energii. Dlaczego teraz już tak nie jest? Może to być skutek nie zbilansowanej lub nie odpowiedniej diety. Wykluczając między innymi gluten ze swoich posiłków uzyskasz niebywałe rezultaty. Poczujesz, że jesteś mniej ociężała, szybciej trawisz i masz więcej energii. Warto zwrócić uwagę na to, aby Twoje śniadanie było pełnowartościowe. Kiedy rano dostarczasz organizmowi odpowiedniej dawki energii zaczyna on szybciej metabolizować. Oczywiście posiłki muszą być regularne, małe a jedzone częściej. Śniadanie natomiast może być bardzo dobrym startem. Dlatego zadbaj o to, aby było nie tylko smaczne, ale i zdrowe.

Składniki:

MATI’MANDE LA MANDORLE
+ suszona żurawina
+borówki amerykańskie
+ starta gorzka czekolada
+ nasiona Chia

5 miarek MATI’MANDE MANDORLE (KLIK) wsyp do 75 ml wody (cieplej lub zimnej). Wymieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. Dodaj owoce, czekoladę i nasiona Chia. Gotowe!

MATI’MANDE to bezglutenowe śniadanie przygotowane na bazie mleka migdałowego oraz wzbogacone w algi Lithothamne naturalnie bogate w wapń. Porcja przygotowana z 5 miarek MATI’MANDE zapewnia 40% dziennego zapotrzebowania na wapń. Pyszne, zdrowe śniadanie dające energię na cały dzień

Bon appétit !!

Więcej śniadań tutaj -> klik

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
100%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*