Now Reading
Dostawka do wózka – czyli ratunek dla mamy dwójki dzieci
0

Dostawka do wózka – czyli ratunek dla mamy dwójki dzieci

Dostawka do wózka to świetne rozwiązanie dla mam, które mają dwójkę małych dzieci. Jak wiadomo maluchy w pewnym wieku niechętnie wsiadają do wózków, ale też nie są w stanie samodzielnie przejść dużych odległości… I tu z pomocą przychodzi dostawka, która przyda się w każdej kryzysowej sytuacji podczas wypadu na miasto.

 

Warto zwrócić również uwagę, że dzieci powyżej roczku bardzo często są po prostu znudzone monotonną jazdą w wózku. Maluchy wraz z wiekiem są coraz bardziej ciekawe świata, dlatego zamiast siedzieć wolą chodzić i poznawać otaczający ich świat. Z drugiej strony, w końcu nastaje ten moment, gdy skarżą się na bolące je nóżki. Oczywiście w kryzysowej sytuacji rodzic może wziąć malca na ręce, ale bądźmy szczerzy – dostawka do wózka na przykład taka jak ta [KLIK], to o wiele wygodniejsze i praktyczniejsze rozwiązanie. Dostawka dla dziecka do wózka YOYO+ umożliwia zarówno jazdę w pozycji siedzącej jak i stojącej.

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl 

Dostawka do wózka – czyli ratunek dla mamy dwójki dzieci

Wygoda rodziców

Wielu rodziców niechętnie wychodzi na spacery z dwójką maluchów jednocześnie. Fakt jest taki, że to naprawdę dość uciążliwe, szczególnie, gdy między rodzeństwem jest kilkuletnia różnica wieku. Starsze dziecko w końcu, po kilkunastominutowej, samodzielnej przechadzce zapragnie znaleźć się w miejscu, w którym porusza się bez użycia siły – najczęstszym wyborem są oczywiście ręce rodzica. I chociaż na początku wydaje się to bardzo słodkie, to już po kilometrze lub maksymalnie dwóch spacer zamienia się w koszmar. Na szczęście, ktoś na tym świecie nadal myśli jak w najbardziej możliwy sposób ułatwić życie rodzicom. 🙂 To z myślą o nich stworzono dostawki do wózków, takie jak na przykład ta [KLIK].

 

Na co zwrócić uwagę wybierając dostawkę?

Najistotniejsza jest przede wszystkim funkcjonalność dostawki. Najważniejsze, by jej zamontowanie nie trwało długo i najlepiej, żeby odbyło się bez jakikolwiek narzędzi, tak jak na przykład dostawka Bumprider [KLIK]. Jej montaż i demontaż trwa dosłownie 2 sekundy. Dodatkowo jest bardzo stabilna, a antypoślizgowa powierzchnia z nylonu zapewnia idealną przyczepność.

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl 

Dostawka powinna być także stabilna, przecież bezpieczeństwo maluszka to podstawa. Przy zakupie warto sprawdzić jak duże obciążenie jest w stanie wytrzymać oraz czy stojące na platformie dziecko nie przeważy całego wózka.

 

Nie ma co ukrywać, wygląd dostawki ma znaczenie, a tym bardziej jej wykonanie. Dobrze byłoby, gdyby pomocny gadżet dla starszego dziecka nie zniszczył designu starannie dobranego wózka. Producenci oferują stylowo wycięte platformy, których wyprofilowanie nadaje charakteru całej konstrukcji, jednocześnie – dzięki odpowiednio dobranym materiałom – zapewniając maksymalne bezpieczeństwo maluchowi, zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej.

 

 

 

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Weronika Gazda
Weronika Gazda
Jestem studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie SWPS. Nazwałabym się realistką, bo przecież wszystko ma swoje plusy i minusy. Uwielbiam dzielić się swoimi przemyśleniami, inspirują mnie ludzie, a przede wszystkim relacje damsko-męskie, którym codziennie dosyć uważnie się przyglądam. Jako ciekawostkę, która zdradza mój charakter dodam, że odwiedzając tę samą knajpę nigdy nie zamawiam czegoś, czego już próbowałam. Dlaczego? Bo uwielbiam sprawdzać, testować i porównywać. A wszystko po to, aby później podzielić się z kimś swoimi odczuciami.

Leave a Response

*