Now Reading
Doświadczona matka radzi – zabawki, w które warto zainwestować już od najmłodszych lat!
0

Doświadczona matka radzi – zabawki, w które warto zainwestować już od najmłodszych lat!

Żyjemy w czasach, kiedy bardzo dużą uwagę przykłada się do tak zwanych edukacyjnych zabawek. A jeśli do tego są drewniane i eko to już całkowity „high life” i zdjęcie na Insta jak znalazł;) A tak serio to zdarza się, że dziecko od małego jest fanem garnków, odkurzacza lub innych tego typu sprzętów i wtedy jesteś zbawiona, bo nie musisz inwestować w kolejną zabawkę. Gorzej jeśli Twoje dziecko jest sroką i jest ciekawe świata, czyt. sprzęt AGD itp. to za mało. Przy Gabim zachowywałam się jak wariatka – kupowałam niemal wszystko, żeby zadowolić swoje dziecko (czyt. siebie samą, bo przecież jestem taką mądrą, dobrą i świadomą matką). Przy Leo zmądrzałam = dojrzałam i nauczona doświadczeniem postawiłam na dwie zabawki, które w 100% okazały się niezbędne. Niezbędne, czyli edukacyjne, praktyczne i ponadczasowe!

Doświadczona matka radzi – zabawki, w które warto zainwestować już od najmłodszych lat!

 Mata edukacyjna – kiedy dziecko jest malutkie (nie chodzi), jest to po prostu bezpieczne i ciekawe miejsce, gdzie Twój maluch może na chwilę zająć się kolorowymi przedmiotami i ćwiczyć przewracanie na brzuszek. Na rynku jest całe mnóstwo takich mat, ale warto zainwestować w taką która nie dość, że będzie funkcjonalna, to będzie rosła z Twoim dzieckiem i dopasowywała się do jego potrzeb. Taką matą jest na przykład przenośna mata/książka – Słoń. Jest bardzo przystępna cenowo (kupisz ją tutaj KLIK), a przede wszystkim stanie się nieodłącznym kompanem w trakcie jakichkolwiek podróży. Jest to pluszak, mata i książka w jednym! Grzechoczące nóżki, szeleszczące, kolorowe uszy oraz piszcząca trąba są idealne do rozwijania zdolności sensorycznych Twojego dziecka. Z kolei książka po otwarciu przedstawia zwierzątka jadące pociągiem. Dziecko nauczy się nazw zwierząt oraz kolorów. Dodatkowo podczas pikników z dzieckiem można wyjąć jej strony i rozwinąć z nich matę a sam Słoń sprawdzi się jako przytulanka. Idealne rozwiązanie, prawda?:)

 

 

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl 

Doświadczona matka radzi – zabawki, w które warto zainwestować już od najmłodszych lat!

Klocki o których pisałam wielokrotnie to zabawka must have! Bez względu na to czy masz dziewczynkę czy chłopca, gwarantuję, że jest to zabawka, która spodoba się każdemu maluszkowi. Tym najmniejszym proponuję Edukacyjne klocki – puzzle, które posłużą Twojemu dziecku od najmłodszych lat, aż do 3 roku życia. Te klocki to zestaw 12 tekstylnych sześcianów, wypełnionych elastycznym tworzywem, dzięki czemu są lekkie i miękkie. Na każdej ścianie klocka prezentowany jest inny materiał edukacyjny, każda funkcja jest wyróżniona innym tłem np. zielone pokazują różne obiekty (domek czy drzewka) w różnej liczbie od 1 do 12, niebieskie to puzzle, paski to cyfry itp. Dzięki zróżnicowanej fakturze i kształtom klocki pozwalają na stymulację zmysłu dotyku podczas zabawy. Różnorodność kolorów rozwija percepcję wzrokową, a próby dobierania klocków rozwija motorykę małą i sprawność manualną. Klocki mają też dużą wartość edukacyjną (dziecko uczy się cyfr, kolorów czy zwierzątek). A oprócz tego jest to coś, co angażuje do zabawy całą rodzinę. Dajcie się ponieść fantazji i zbudujcie razem domek dla ulubionej zabawki dziecka czy fortecę…. Kupisz je tutaj KLIK

 

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl 

 

Jedno jest pewne – są to zabawki, które z całą pewnością ucieszą każdego malucha. Nie dość, że zajmą go/ją na dłużej niż 5min, to jeszcze mają naprawdę dużą wartość edukacyjną, więc to takie 2w1 – nauka i zabawa już od najmłodszych lat. Polecamy z całego serca <3

 

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*