Now Reading
Dzika Afryka i Mali Giganci w 3D czekają na was już we wtorek!
0

Dzieka Afryka i Mali Giganci w 3D czekają na was już we wtorek!

Lubicie kino przyrodnicze? Bo my bardzo. Oczywiście bajki to bajki, ale Gabi jest też zafascynowany podwodnym światem – głównie rekinami!, czy powinnam się martwić?;-)

 

Dziś mamy dla Was świetną propozycję – Mała Akademia we współpracy z BBC Earth podjęło się realizacji dwóch projektów…

 Dzieka Afryka i Mali Giganci w 3D czekają na was już we wtorek!

Dzika Afryka 3D” to jeden z najbardziej ambitnych filmów przyrodniczych 3D, jakie kiedykolwiek zagościły na dużym ekranie. Film powstał przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne safari. Przewodnikiem przez to zaczarowane miejsce jest woda. To ona rzeźbi dziką Afrykę dając życie, gdziekolwiek się pojawia. Podczas podróży przez magiczne królestwo Afryki zanurzymy się w świecie wspaniałych miejsc i niesamowitych zwierząt oraz odkryjemy ich fascynujące sekrety. Dowiemy się, jak jeziora wulkaniczne wpływają na to, że tysiące flamingów zmienia swój kolor na czerwony, dlaczego upał lejący się na suche wydmy pustyni Namib zmusza jaszczurki do tańca i dlaczego na równiku pada śnieg. To przygoda, podczas której można uwierzyć, że prawdziwy świat jest o wiele bardziej nadzwyczajny i inspirujący niż fikcja.

 

Mali giganci 3D” to produkcja, która przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i „supermocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w tytanicznej walce o przetrwanie. Pręgowiec amerykański w dzikich lasach i pasikoniszka na spalonych słońcem pustyniach Arizony, pozostawione same sobie szybko zrozumieją, że mogą liczyć tylko na siebie. Mając do czynienia z doświadczonymi rywalami i ogromnymi drapieżnikami, nasi bohaterowie muszą wykazać się odwagą, by znaleźć bezpieczne schronienie i jedzenie, które pozwoli im przetrwać zimę. Tylko dzięki użyciu swoich genialnych zdolności te maleństwa potrafią nie tylko przetrwać, ale również zostać władcami ich niewielkiego świata.

 

Macie ochotę wybrać się z nami w tą magiczną podróż? Jeśli tak, to mamy dla Was 4 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmów 26 września (wtorek) na godz. 18.00 w Kinotece! Komentujcie i piszcie kogo chcecie zabrać ze sobą! Do zobaczenia we wtorek:)

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*