Now Reading
Efekt „Wow” czyli jak dodać sobie blasku w godzinę
2

Efekt „Wow” czyli jak dodać sobie blasku w godzinę

Efekt „Wow” czyli jak dodać sobie blasku w godzinę. Chyba jednak przeprowadzę się do Hiszpanii;-) Wyjechałam na urlop i dawno nie czułam się tak dobrze. I nie chodzi tu tylko o klimat, Sangrię i basen, ale samopoczucie i moje ciało, które natychmiast się zregenerowało. Wiecie, że mam ciągłe problemy ze skórą, natomiast już po kilku dniach moja twarz wyglądała 10 lat młodziej. Oczywiście przed wyjazdem zafundowałam sobie serię zabiegów EU-SEB, o których przeczytasz tutak -> KLIK, ale słońce też zrobiło swoje. Wróciłam i znów pojawiły się problemy – przesuszona, pozbawiona blasku skóra, jakieś dziwne zmiany atopowe i tym podobne.

 

Poszłam po ratunek do Kasi z Kliniki Urody Feniks i tym razem zafundowała mi zabieg po którym czuje się jak nowo narodzona. Nie wierzę w tzw cuda, ale uwierzcie, że już po jednym zabiegu moja twarz znów rozpromieniała. I jest cudownie nawilżona. Okazuje się, że jest to idealny zabieg po wakacjach, ale też przed dużą imprezą (kiedy potrzebujemy efektu „wow”), idealny dla każdego rodzaju skóry i w każdym wieku. Dodatkowo kosmetyki na których pracują są organiczne i naturalne, za co według mnie mają dodatkowy plus!

 Efekt „Wow” czyli jak dodać sobie blasku w godzinę?

Infuzja tlenowa Organic Oxygen


Zabieg jest bardzo przyjemny, a skóra po zabiegu jest promienna, odświeżona i przyjemna w dotyku. Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny i świetlisty wygląd.

 

Linia emergin C scientific organics to kosmetyki w 100% naturalne oraz w 70% organiczne, co stanowi bardzo wysoką zawartość składników organicznych w pojedynczym preparacie. Ponadto produkty tej linii spełniają wszelkie wymagane normy dotyczące zawartości pozostałych substancji. Wszystkie użyte rozpuszczalniki, substancje zapachowe, czy emulgatory są pochodzenia roślinnego, a konserwanty są identyczne z naturalnymi i dopuszczone do stosowania w preparatach tego typu.

 

Efekt „Wow” czyli jak dodać sobie blasku w godzinę? 

Rytuał organiczny

 

Bogaty rytuał pielęgnacyjny oparty na bazie składników aktywnych taki jak: zielona herbata, aloes, francuska glinka zielona, komórki macierzyste z winogron a także olej jojoba. Zabieg składa się z III etapów:

  • peeling na bazie francuskiej glinki zielonej
  • odżywcza maska na ciało
  • masaż relaksacyjny

Skóra po zabiegu będzie delikatnie oczyszczona, wygładzona , nawilżona i pełna blasku.

 

 

Efekty: (dla niedowiarków z zał. zdjęcie) 😉

  • odmłodzenie skóry
  • głębokie nawilżenie
  • zmiana kolorytu skóry
  • ujędrniona skóra

 

What's your reaction?
Interesujące
100%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.
2 Comments

Leave a Response

*