Now Reading
Francuska wersja najnowszej Bridget Jones czyli mamy2mamy
10

Francuska wersja najnowszej Bridget Jones czyli mamy2mamy

Francuska wersja najnowszej Bridget Jones czyli mamy2mamyFrancuska wersja najnowszej Bridget Jones czyli mamy2mamy. Jakiś czas temu wybrałyśmy się na pokaz prasowy filmu okrzykniętego „francuską wersją najnowszej Bridget Jones”. I wiecie co? Choć ten film nie należy do tak zwanego ambitnego kina, okazał się świetną rozrywką i komedią, jakiej dawno nie widziałyśmy…

 

Film „mamy2mamy” z genialną rolą Juliette Binoche, która po raz kolejny skradła moje serce, to historia matki i córki. Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego. Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20-tka! Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy o motorze i różowym kasku, by podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki – odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej – 30-sto letniej Avril. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że obie mieszkają razem, córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało – obie zachodzą w ciąże, jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

 

Ten film to nie tylko świetna rozrywka, ale też prosta historia mówiąca o sile więzi pomiędzy matką i córką. I tak gdy Juliette Binoche i Camille Cottin spotykają się na ekranie, tworzą niesamowitą mieszankę wybuchową, ale też poddają w wątpliwość kanony kobiecej urody. Mająca obecnie 53 lata Binoche rozkwita na ekranie i udowadnia, że można starzeć się z klasą. Jeśli zaś chodzi o Cottin, jest to wschodząca gwiazda francuskiego kina, która wnosi w ten film powiew świeżości.

 

Jak same widzicie „mamy2mamy” to idealny film na piątkowy wieczór z koleżankami albo zaległy Dzień Mamy! To genialna komedia terapeutyczna, którą spokojnie możemy polecić każdej z Was: lekka, zabawna, typowo babska! 

DLATEGO MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ! NAPISZ W KOMENTARZU CZY MASZ CZAS 31 MAJA O GODZINIE 18.30, ŻEBY WYBRAĆ SIĘ NA POKAZ PRZEDPREMIEROWY FILMU MAMY2MAMY! Napisz też z kim chcesz na ten pokaz pójść! Komentując wypełnij dobrze pole mail, abyśmy mogły się z Tobą skontaktować. Pokaz odbędzie się w Warszawie :).

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
100%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie
10 Comments
 • 28/05/2017 at 08:56

  Wybiore sie z Mama,ktora jest dla mnie bardzo wazna i nalezy Jej sie troche odpoczynku i rozrywki

 • Gosia
  28/05/2017 at 09:39

  Z przyjemnością wybiorę się z moją przyjaciółką Kasią. Obu nam przyda się wyjście z domu od gromadki dzieci 😉

 • Kamila
  28/05/2017 at 13:27

  Wybrałabym się z mężem gdyż nigdy nie mamy czasu dla siebie a oboje uwielbiamy takie komedie 🙂

 • MonikaS
  28/05/2017 at 20:36

  Ja też poproszę o bilecik. Z przyjemnością zresetuję mózg na czymś łatwym i przyjemnym.

 • 28/05/2017 at 21:36

  Wybiore sie ze szwagierka moze w koncu bedziemy mialy czas spedzic milo czas bo zawsze w pedzie.

 • Agnieszka
  29/05/2017 at 11:58

  Z czystą rozkoszą uciekłabym od trójki zadeptujących człowieka potworków, nie pamiętam kiedy ostatni raz wyszłam z domu bez dzieci i nie do urzędu czy lekarza… I zabrałabym swoją matkę. Bo chyba nigdy razem nie wyszłyśmy.

 • 29/05/2017 at 18:32

  Z wielką chęcią wybrałabym się, a raczej wyrwała z domu, z moją ciężarną kumpelą. To ostatni gwizdek, bo mój dwulatek niespecjalnie jest skory do puszczania mnie na miasto, a gdy za pięć tygodni (lub wcześniej) pojawi się na świecie jego siostra, to tym bardziej stanę się towarem deficytowym. Moja kumpelą jest w identycznej sytuacji, choć jej rozwiązanie dopiero za 5 miesięcy… Mam czas tego dnia i wielką chęć, proszę wybierzecie styraną ciężarną matkę, a właściwie matki, przyda nam się chwila oddechu…

 • Kasia
  30/05/2017 at 11:48

  Wybiorę się z mamą. To taki prezent dla Niej

 • Kasia
  30/05/2017 at 11:49

  Wybiorę się z mamą. To taki prezent dla Niej.

 • Kamila
  31/05/2017 at 22:02

  Kto wygrał?

Leave a Response

*