Now Reading
Fundacja Real Madryt pierwszy raz w Polsce organizuje kliniki piłkarskie dla trenerów i młodych zawodników
0

Fundacja Real Madryt pierwszy raz w Polsce organizuje kliniki piłkarskie dla trenerów i młodych zawodników

Coerver Coaching Polska podpisała umowę partnerską z Fundacją Realu Madryt dzięki której w Polsce powstał program szkoleniowy, mający na celu zapewnienie młodym zawodnikom i polskim trenerom możliwości rozwoju na światowym poziomie. Dobra wiadomość dla miłośników sportu. Coerver Coaching Poland podpisała umowę partnerską z Fundacją Realu Madryt.

Celem tej wspólpracy jest umożliwienie młodym, polskim zawodnikom i trenerom wzięcia udziału w programach szkoleniowych Train „The Real Way” opartych na dziewięiu kluczowych wartościach: przywództwo, samokontrola, pokora, drużyna, wysiłek, praca zespołowa, szacunek, tolerancja i solidarność. Założenia programu Train „The Real Way” to dynamiczne sesje treningowe z maksymalnym wykorzystaniem piłki, zindywidualizowane zadania i metody szkoleniowe, budowanie umiejętności – stopniowanie złożoności zadań i ich trudności, poznanie technik gry Realu Madryt, a przede wszystkim treningi zawodników po każdej z sesji w oparciu o umiejętności praktyczne oraz wiedzę zdobytą podczas szkoleń teoretycznych. Struktura programu Train „The Real Way” ukierunkowana jest na zdobycie najwyższych wyników po każdej sesji. Pierwsze spotkania z trenerami fundacji odbędą się we Wrocławiu w dniach 27-29 sierpnia 2018 roku na AWF Wrocław i Warszawie w dniach 30sierpnia – 1 września 2018 roku w Ośrodku Szkoleniowym OSIR Targówek.

Udział w szkoleniu mogą wziąć zawodnicy w wieku 7-14 lat, oraz trenerzy piłki nożnej. Każdego dnia programu zawodnicy wezmą udział w 6-cio godzinnym treningu. Poza wiedzą praktyczną i teoretyczną zawodnicy otrzymają: markowy strój marki Adidas z logo Realu Madryt, wyżywienie, gadżety, nagrody, ubezpieczenie, certyfikat, oraz sesje zdjęciową. Fundacja Realu Madryt została założona w 1997 r. Jej celem jest przekazywanie społecznych, kulturalnych i sportowych wartości klubu. Fundacja uosabia 113-letnią historię klubu – dając wsparcie społecznościom, które były obecne przez cały okres jego rozwoju. Link do strony internetowej : https://frmclinicspoland.com/#O%20NAS

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
100%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*