Ciąża
Now Reading
Gadżet, o którym marzy każda przyszła mama!
0

Gadżet, o którym marzy każda przyszła mama!

Pamiętam jak w pierwszej ciąży ekscytowałam się pierwszym USG, poznaniem płci dziecka, zakupami…dosłownie wszystkim. Wczoraj, kiedy odwiedziłam Ewę (przyszłą mamę jej pierwszego dziecka), przypomniałam sobie jakie to uczucie…

 Gadżet, o którym marzy każda przyszła mama!

Euforia, strach i burza hormonów:-) Chyba te trzy określenia idealnie opisują ten stan, zanim na świecie pojawi się Twój pierworodny! Twierdziła, że prawie nic jeszcze nie ma, więc postanowiłam jej pomóc i przywiozłam dwie rzeczy, które ucieszą zarówno ją, jak i dzidzię, która za 2 miesiące przyjdzie na świat. No cóż, okazało się że jej salon to istny skład dzieciowych gadżetów! Ale wybaczam – młode mamy tak mają, prawda?;-)

 Gadżet, o którym marzy każda przyszła mama!

Niemniej jednak postawiłam na detektor tętna płodu SweetBeat i otulacz dla Ignacego. O otulaczu i jego zaletach pisałyśmy (tutaj -> KLIK) Wam ostatnio, natomiast dziś chciałam Wam powiedzieć dlaczego to właśnie detektor jest świetnym prezentem dla przyszłej mamy. Po pierwsze jest on najnowocześniejszym tego typu urządzeniem na rynku, a dzięki Bluetooth w telefonie można go połączyć z aplikacją eMyBaby, która będzie towarzyszyła przyszłej mamie przez okres całej ciąży. Po drugie, to co najważniejsze – nagrywa i pozwala odsłuchać bicie serca Twojego maluszka już od 16 tygodnia. Używając sweetBeat nie musisz używać słuchawek, dźwięk będzie słyszalny bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Natomiast jeżeli aktualnie nie mamy dostępu do Internetu to oczywiście jest możliwość usłyszenia dźwięku bicia serca przez słuchawki. Detektor jest stosunkowo mały i bardzo poręczny. Dzięki temu można mieć go zawsze przy sobie, z łatwością zmieści się do każdej torebki czy kosmetyczki umożliwiając jego użycie w każdej chwili i w każdym miejscu. Urządzenie to wykorzystuje fale ultradźwiękowe oraz efekt Dopplera – bezpieczny i bezbolesny sposób na usłyszenie najbardziej zachwycającego dźwięku dla rodziców. Produkt ten posiada Międzynarodowy Certyfikat MEDCERT, więc jest w 100% bezpieczny i przetestowany.

 

Pamiętajcie jednak, że SweetBeat nie zastąpi regularnych wizyt u lekarza, jest tylko urządzenie pomocnicze. Na początku użytkowania należy zawsze znaleźć najlepszą lokalizację w celu ustawienia sondy jak najbliżej serca płodu, a później rozkoszować się cudem w postaci bicia serca Twojego maluszka:-)

SweetBeat jest teraz w SUPERCENIE (!) także korzystajcie same, dopiszcie do listy prezentów lub kupcie przyjaciółce na baby shower! Do kupienia tutaj (KILK

Jedno jest pewne – Ewa jest zachwycona i obiecała cioci nagranie;-) Już nie mogę doczekać się efektów!:)

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl

Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia od Ewy 😉

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*