Czytasz właśnie
Gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży [WIDEO]
0

Gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży

Gorące kąpiele zwykły ci się kojarzyć z odprężeniem, relaksem i wszystkim co najprzyjemniejsze… Czy gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży są dobrym wyborem?

Gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży: zwykle próbujemy zniechęcić nasze pacjentki do gorących kąpieli w wannie, mamy tu na myśli również jacuzzi. Jacuzzi ma podwójne przeciwwskazanie, raz ze względu na gorącą temperaturę wody, która doprowadza do przegrzania, po drugie, ze względu na stan bakteryjny wody. Nawet jeśli jest to bardzo dobrze utrzymany basen, to ryzyko infekcji pochwy poprzez gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży jest zdecydowanie podwyższone. Jeśli ktoś ma swoje jacuzzi to oczywiście nie ma przeciwwskazań, jeśli temperatura wody nie będzie wysoka. Gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży to takie, kiedy bardzo dobrze odczuwamy ciepło kąpieli. Jeśli chcesz się kąpać w ciąży w wannie, dobieraj letnią wodę. Gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży w miejscach publicznych są zakazane.
Jeśli chodzi o gorące kąpiele w ciąży, jacuzzi w ciąży, w wannie, to samo przegrzanie jest niekorzystne a moczenie się w wodzie sprzyja infekcjom pochwy. Biorąc pod uwagę naturalną skłonność kobiet ciężarnych do tego typu infekcji, może to dać problemy.

 

Na nasze pytanie odpowiedział dr Mariusz Wójtowicz z City Clinik.

Jak to oceniasz?
Interesujące
38%
Pozytywne
0%
Ważne
25%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
13%
Trudne
13%
Łatwe
13%
Informacje o autorze
Mama w Formie
Komentarze

Zostaw odpowiedź


*