Now Reading
Hydrafacial – oczyszczanie, nawilżanie i przeciwstarzenie. Ekspert radzi.
0

Hydrafacial – oczyszczanie, nawilżanie i przeciwstarzenie. Ekspert radzi.

Hydrafacial – oczyszczanie, nawilżanie i przeciwstarzenie. Ekspert radzi. Znacie już kurację tlenową, o której pisała Dagmara – tutaj -> KLIK  Karolina natomiast wypróbowała w Klinice Feniks zabieg Hydrafacial, którego efekty naprawdę widać tego samego dnia, jak tylko skóra „odpocznie”. Zaobacz sama (zdjęcia z zabiegu na końcu artykułu).

 

Hydrafacial – oczyszczanie, nawilżanie i przeciwstarzenie. Ekspert radzi.

HYDRODERMABRAZJA

Hydrafacial to absolutny bestseller wśród zabiegów kosmetycznych. Polega on zastosowaniu zintegrowanego systemu, w którego skład wchodzą specjalne końcówki ścierające oraz substancje aktywne bogate w przeciwutleniacze w połączeniu z próżnią. W efekcie skóra jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona.

Specjalne końcówki jednorazowe, posiadają spiralny kształt oraz żebrowatą powierzchnię. Dzięki temu sprawiają, że proces eksfoliacji jest łagodny i delikatny. Różny stopień ścierności końcówek rozszerza możliwości specjalisty oraz pozwala dokonywać zabiegów nie tylko na twarzy, ale też na ciele.

Jednocześnie z eksfoliacją, na oczyszczoną skórę w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. Aktywne nawilżenie skóry podczas zabiegu pozytywnie wyróżnia HydraFacial od innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry, takich jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja.

Dzięki działaniu próżniowemu usuwane są produkty eksfoliacji oraz odbywa się dogłębne oczyszczenie porów. Oprócz tego, próżnia stymuluje mikrokrążenie, procesy metaboliczne w skórze, poprawia koloryt i napięcie, zapewnia drenaż limfatyczny. Regulacja poziomu próżni wpływa na skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu. Pozwala to na wykonanie procedury u klientów ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień, a nawet z obniżoną jędrnością, bez ograniczeń wiekowych.

PRZEBIEG ZABIEGU

1.EKSFOLIACJA

Preparat ACTIV-4 to wielofunkcyjne serum, które posiada składniki nawilżające, oczyszczające, rozświetlające oraz wykorzystuje działanie przeciwutleniaczy. Dzięki hydratacji, intensywnie zmiękcza wierzchnią warstwę rogową naskórka, powodując bardziej skuteczne oczyszczenie na późniejszych etapach zabiegu, a także przygotowuje skórę do przedostawania się składników aktywnych serum.

2.PEELING

Peellingi GlySal to zamknięta w ampułce mieszanina kwasu glikolowego i salicylowego. Występuje w 3 wersjach: łagodnej, umiarkowanej i intensywnej.

3.EKSTRAKCJA

Preparat BETA-HD jest idelany dla skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z hiperpigmentacją. Sprzyja regulacji sebum. Odnawia naturalną mikroflorę. Działaniem próżniowym oraz mechanicznym idealnie oczyszcza skórę.

4.ANTI-AGE

Serum DermaBuilder to kompleks wielopeptydowy. Zalecane jest jako alternatywa dla toksyny botulinowej. Wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające oraz poprawiające elastyczność skóry. Ampułka DermaBuilder to wariant dodatkowy.

5.NAWILŻANIE

Serum Antiox-6 skierowane jest na walkę z wolnymi rodnikami oraz ze szkodliwym wpływem środowiska naturalnego. Nawilża, chroni skórę oraz stymuluje regenerację.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Terapia HydraFacial przeznaczona jest do wszystkich, nawet najwrażliwszych typów skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością skóry, niedotlenieniem naskórka albo ich cera wydaje się być pozbawiona blasku. Hydradermabrazja świetnie działa również w przypadku zanieczyszczonej skóry czy uporczywego trądziku. Bardzo dobre efekty przynosi również zastosowanie zabiegu w terapiach łączonych np. z zabiegiem mezoterapii igłowej.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Już po jednym zabiegu obserwujemy widoczne oczyszczenie i poprawę nawilżenia. Natomiast, jeśli interesuje nas uzyskanie długotrwałego efektu terapeutycznego, sugeruje się wykonanie serii 5-6 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

 

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Katarzyna Bernacka
Katarzyna Bernacka
Kosmetologia to dla mnie ogromna pasja i zaangażowanie. Swoją wiedzę pogłębiam na licznych kongresach i sympozjach naukowych. W pracy specjalizuję się w zabiegach anti-aging z wykorzystaniem peelingów chemicznych, terapiach skóry tłustej i trądzikowej oraz łączeniu metod manualnych z zabiegami Hi-Tech. Kieruję się holistycznym i indywidualnym podejściem do klienta.

Leave a Response

*