Now Reading
Idealny i ekologiczny tusz do rzęs
1

Idealny i ekologiczny tusz do rzęs

Idealny i ekologiczny tusz do rzes

Nie sądziłam, że istnieje idealny tusz do rzęs. Z każdym zawsze było coś nie tak… Mimo, że wydawałam na nie naprawdę sporo. Tłumaczyłam to zawsze faktem, że nie wydaję dużo na kosmetyki, ponieważ kupuję tylko tusz i brązer, zatem mogą być z wyższej półki. Takiej zasady się trzymałam.

Kiedy zrobiłam sobie rzęsy, zakochałam się w nich i powiedziałam sobie „nigdy więcej tuszy do rzęs”. Nic ci się nie kruszy, nie rozmazuje, nie musisz myśleć o malowaniu. Możesz wyjść z domu z nałożonym na twarz tylko kremem.

I wszystko byłoby super, ale nie mam czasu tych moich wspaniałych rzęs uzupełniać. Po prostu nie mam jak rozciągnąć doby, żeby pozwolić sobie na dwie godziny leżenia w bezruchu i nie robienia praktycznie niczego.

Pewnego dnia wpadłam do mojej koleżanki. Prowadzi sklep z produktami ekologicznymi a w nim ma magiczną wystawę kosmetyków. Bio. A na niej testery :). Tego dnia pracowałam w domu, nie miałam żadnych spotkań a jedynym wyjściem było przedszkole i sklep. Zatem wpadłam do niej bez makijażu. Spojrzałam na bio kosmetyki i zabrałam się za szybki make up. Tak mam, że nie umalowana czuję się naga… Trudno mówić tu o sztuce makijażu, kiedy nakładam bronzer i tusz, ale z moimi umiejętnościami to i tak wyzwanie ;).

Tusz okazał się absolutnym hitem!

  • nie kruszy się
  • nie rozmazuje się
  • ma bardzo nasycony i ładny kolor
  • szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy
  • genialnie wydłuża rzęsy
  • delikatnie i zmysłowo je pogrubia
  • bardzo łatwo się go nakłada, ma lekką konsystencję i nie jest gęsty, zatem nie robi na rzęsach grud
  • bardzo łatwo i delikatnie się zmywa (co jest ważne w pielęgnacji okolic oczu)

Brzmi jak ideał? Dla mnie nim jest. Do tego cena… W porównaniu z produktami z perfumerii, które powinny być niezawodne (a nie są) cena jest naprawdę dobra.

Zdecydowanie polecam PuroBio Lam Lashes :). Nie jest to artykuł sponsorowany :), dzielę się z wami super odkryciem!

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.
1 Comments

Leave a Response

*