Now Reading
Intraceuticals – HIT, czyli jak w półtorej godziny poprawić wygląd skóry
0

Intraceuticals – HIT, czyli jak w półtorej godziny poprawić wygląd skóry

Od kilku (ośmiu???) miesięcy nie miałam ani chwili, aby pomyśleć o tym czy z moją skórą jest wszystko w porządku. Na szczęście zdrowy tryb życia, odstawienie mięsa i produktów odzwierzęcych oraz przejście na dietę głównie warzywno owocową, odbiło się pozytywnie na moim wyglądzie. Jednak czasu nie oszukam i faktycznie są pewnie „mankamenty”, z którymi warto zacząć sobie radzić.

Mimo, że staram się spać wystarczająco długo, tak, aby odpocząć, nadmiar obowiązków chwilami mnie przytłacza. Widząc to Dagmara postanowiła zainterweniować i wiedząc, że nie mam zbyt wiele czasu, zaproponowała mi zabieg, za który jestem jej ogromnie wdzięczna.

Intraceuticals to zabieg, który nazywany jest zabiegiem Gwiazd. Żeby było jasne, tych, które mają po dwie nianie, guwernantkę i kierowcę. Taka prawda, nie ma się co oszukiwać. Na szczęście, każda z nas ma swoją dolę i będąc Gwiazdą zarywa się noce z innych powodów niż płaczące czy gorączkujące dziecko. Czasem pewnie nie jedną. Zatem przemysł kosmetyczny musiał wymyślić coś na miarę XXI wieku i odpowiedzieć na potrzeby kobiet, które są po pierwsze na maksa zmęczone a po drugie są w wiecznym niedoczasie. Bo jakby inaczej…

O zabiegu, który poniżej opisuję, rozmawiam z Beatą, właścicielką przecudownego SPA na Warszawskim Wilanowie (B’ SPA, Ul. Sarmacka 6)

Na naszej relacji fotograficznej możecie zobaczyć różnicę między częścią twarzy, która została poddana zabiegowi, a tą, która jeszcze nie. Przyznacie, że jest ona spora!

Intraceuticals – HIT, czyli jak w półtorej godziny poprawić wygląd skóry

A na czym polega zabieg Intraceuticals? Już opisuję:

ODNAWIANIE – UZUPEŁNIANIE – OCHRONA

Zabieg „buduje” pokłady wilgoci poprzez zwiększanie ilości kwasu hialuronowego w różnych warstwach skóry. W praktyce wygląda to tak, że Pani Kosmetolog po oczyszczeniu twarzy i peelingu, rozpyla na twarz ampułkę z serum a następnie „wtłacza” to serum zimnym tlenem. Uczucie jest bardzo przyjemne, ponieważ odczuwalne jest delikatne chłodzenie. Poza serum i tlenem, które podawane są przez głowicę, kosmetolog nie dotyka „pacjentki”. Zabieg jest dzięki temu nie inwazyjny i całkiem przyjemny a co najważniejsze szybki. Pozwala również na wyjście z gabinetu w absolutnej gotowości na wielkie wyjście ;). A to ważne!

ODNAWIANIE

Głębokie dostarczanie nawodnienia i składników aktywnych – niskocząsteczkowe substancje hialuronowe obecne w serum zabiegowym Daily oraz Wzmacniaczach. Substancje te głęboko nawadniają i przenoszą ważne składniki aktywne w głąb skóry. Efekt to natychmiastowe zrewitalizowanie.

UZUPEŁNIENIE

Utrzymanie nawodnienia – możliwe jest to dzięki średnio-cząsteczkowym substancjom hialuronowym, obecnym w produktach żelowych. Głęboko nawadniające substancje działają przez cały dzień i skutecznie dostarczają składników aktywnych.

OCHRONA

Zmiękczanie i ochrona – wysoko – cząsteczkowe substancje hialuronowe przyciągają wilgoć z powietrza, skutecznie chroniąc przed ewaporacją oraz zapewniają barierę oddychającą. Skóra zyskuje gładszy i bardziej napięty wygląd.

Przygotowanie

Różnica: połowa twarzy w trakcie zabiegu, połowa przed!

Wspaniale działa na usta!

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.

Leave a Response

*