Now Reading
Jak prawidłowo zakładać biustonosz [wideo]
0

Jak prawidłowo zakładać biustonosz [wideo]

Dowiedz się jak prawidłowo zakładać biustonosz. Pamiętaj, że dobrze dobrany biustonosz przez pewien czas może wydawać się „niewygodny” czy to oznacza, że zły? Nic bardziej mylnego. Każdy biustonosz, który na pozór jest komfortowy i „nie czujesz go”, tak naprawdę nie utrzymuje twojego biustu.
Zatem poznaj kilka prostych zasad jak prawidłowo zakładać biustonosz.

Jak prawidłowo zakładać biustonosz [wideo]

 

Dla każdej z nas piersi są ważne. Zarówno ich wygląd jak i ich zdrowie. Prawidłowy biustonosz dobieramy nie tylko dla ładnego wyglądu biustu, ale również po to, aby cieszyć się zdrowiem. Prawidłowo dobrany biustonosz, to taki, który utrzymuje nasz biust i może być przez pierwsze tygodnie nie wygodny, ale nigdy w nim nie będą nas bolały piersi. Nigdy nie będą uciśnięte ani przygniecione. To co może Cię uwierać to ramiączka, obwód. Może zdawać się troszkę ciasny, ale tylko w obszarze poza piersiami. Piersi będą się czuły doskonale.

Dlatego warto pocierpieć te kilka tygodni w zamian za zdrowe i pięknie wyglądające piersi.

Jak możemy się domyślać dobrze dobrany biustonosz to jedno, ale dobrze założony biustonosz to dopiero sztuka. Jak prawidłowo zakładać biustonosz? Zapinamy biustonosz na skrajną bądź środkową haftkę. Po czym zakładamy miski i ramiączka. Układamy piersi w misce wybierając tkankę biustu spod pachy. Czyli tam gdzie się mieszczą piersi. Ważne, żeby pierś była idealnie, kuliście ułożona w misce.

What's your reaction?
Interesujące
11%
Pozytywne
0%
Ważne
78%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
11%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*