Now Reading
Jedzenie za dwoje to mit! Ekspert odpowiada [WIDEO]
3

Jedzenie za dwoje to mit! Ekspert odpowiada [WIDEO]

 

Jedzenie za dwoje to mit! Ekspert odpowiada [WIDEO]

Jedzenie za dwoje to mit! Ekspert odpowiada [WIDEO]. Teoria jedzenia za dwoje jest teorią starą, niemodną i nie mającą uzasadnienia medycznego. Należy jeść posiłki rozsądne i często. Kobieta ciężarna nie powinna jeść węglowodanów prostych, typu batony. Powinna zastąpić je owocami i warzywami. Taka dieta będzie się przekładała na właściwy przyrost masy ciała.

Dlatego nie jemy drogie mamy za dwoje, tylko dla dwojga. Czyli pilnujemy czy w naszej diecie obecne są wszystkie ważne dla nas i dziecka składniki, minerały i witaminy. Dbamy o to, aby w każdym posiłku pojawiały się warzywa, owoce do wczesnych godzin popołudniowych, ponieważ zawierają sporo cukru. Uważamy także na to, aby pić odpowiednie ilości wody. Tak, aby nasz organizm był nawodniony i dobrze usuwał produkty przemiany materii, która w ciąży bywa spowolniona. Dobre nawodnienie organizmu to również mniejsze ryzyko puchnięcia w ciąży. A z tym problemem boryka się wiele mam.

Zatem frazę jedzenia za dwoje zamieńmy na jedzenie dla dwojga, tak aby każde, zarówno mama jak i dziecko (lub dzieci) były zdrowe.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie
3 Comments

Leave a Response

*