Now Reading
Jesienno zimowy relaks w uzdrowisku
1

Jesienno zimowy relaks w uzdrowisku

O czym marzy każda matka? O chwili relaksu, o chwili ciszy, o ciepłej kawie, o chwili dla siebie… Chciałabym Wam przedstawić jesienno zimowy relaks w uzdrowisku Konstancin. O Eva Park Life & SPA już pisałam w kontekście rodzinnego wypadu na weekend i strefy z basenami, tutaj -> KLIK Dziś przyszedł czas na chwilę dla siebie.

Wypróbowałam tę opcję w miniony weekend. Ponieważ Aleksander był u Taty postanowiłam się zrelaksować. Dałam czadu… było wszystko :)! Basen, jacuzzi, sauny (sucha i parowa) oraz… masaż ;). I naprawdę były to chwile dla mnie. Cały kompleks jest bardo kameralny. Wzięłam ze sobą koleżankę, (Asia, dzięki za towarzystwo), która również potrzebowała odpoczynku. Po weekendzie z trójką dzieci, człowiek może naprawdę poczuć się wykończony. Przesiedziałyśmy w jacuzzi solankowym chyba 30 minut. Nie wiem nawet czy tyle można ;). Ale nikt by nas stamtąd nie wygonił. Po prostu potrzebowałyśmy wymoczenia. Aśka ma problemy z kręgosłupem, okazało się, że kąpiel solankowa plus masaż postawiły ją na nogi! Uśmiech na jej twarzy był prawdziwym uwieńczeniem tego wieczoru. Ponieważ warto pamiętać o właściwościach zdrowotnych solanki, ponieważ korzystnie wpływa na układ nerwowy, układ oddechowy, poprawia krążenie krwi oraz ogólną odporność organizmu. Za każdym razem kiedy tu przyjeżdżam, mam wrażenie jakbym odcinała się od całego świata. Kilka godzin spędzonych w Eva Park Life & SPA a ja już się czuję jak na mini wyjeździe.

Także mateczki, rozważcie relaks, ponieważ macie teraz wyjątkową okazję promocyjną. Trwa ona aż do 31 Stycznia i łączy się z innymi promocjami, szczegóły znajdziecie poniżej

 

 

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.
1 Comments

Leave a Response

*