Now Reading
Kobiety, które inspirują… Sara Jaroszyk
0

Kobiety, które inspirują… Sara Jaroszyk

Kobiety, ktore inspiruja... Sara Jaroszyk.jpg4

Kiedy usłyszałam ją po raz pierwszy pomyślałam: „Polska Norah Johnes”. Nie będę ukrywała, że się nie znamy, bo znamy! Śpiewała na moim ślubie, a swoim głosem ukradła moje 5 minut 😉 Jej „Electric Love” skradło mi serce i jest nr 1 na mojej Playliście. Eteryczna, piekielnie zdolna: sama pisze teksty, śpiewa i gra. Sara Jaroszyk – głos, którego nie da się zapomnieć…

Kobiety, które inspirują… Sara Jaroszyk

Kobiety, ktore inspiruja... Sara Jaroszyk.jpg3

Dagmara: Jak długo śpiewasz? Oczywiście taki głos to dar, ale w którym momencie postawiłaś wszystko na muzykę?

Sara: Śpiewam od kiedy pamiętam. Dorastałam w rodzinie związanej zawodowo z muzyką. Podobno już jako berbeć śpiewałam z mamą w harmonii, siedząc na tylnim siedzeniu w jej samochodzie. Zdaje się więc, że miłość do muzyki mam zapisaną w genach. Jednak mój pierwszy świadomy i dojrzały muzyczny krok to moment w którym zaczęłam pisać materiał na moją pierwszą płytę „Wild At Heart” i pierwsze autorskie występy na scenie.

Kobiety, ktore inspiruja... Sara Jaroszyk.jpg5Dagmara: Wszyscy wiemy, że w show biznesie ciężko jest się przebić. Myślisz o sobie bardziej w kategoriach niszowej artystki czy marzysz o dużej scenie i fleszach?

Sara: Jasne, chciałabym słyszeć swoje piosenki w rozgłośniach radiowych i dawać koncerty dla dużej publiczności na wielkich scenach. Jednak bardzo ważne jest dla mnie bym mogła tworzyć muzykę w zgodzie z sobą i dla ludzi, którzy potrafią ją docenić taką, jaka jest. Zawody artystyczne to trudny kawałek chleba, sukces zależy od wielu różnych czynników na które często nie mamy wpływu. Ważne jest dla mnie by nie zatracić się gdzieś po drodze.

Dagmara: Skąd czerpiesz inspiracje do swoich utworów? Jesteś dość młodą wokalistką, a słuchając Twoich tekstów ma się wrażenie, że śpiewa je dojrzała i doświadczona artystka…

Sara: Inspiracji szukam przeważnie w muzyce ulubionych artystów, ale również w tym co siedzi gdzieś w środku. Moja muzyka w dużym stopniu wywodzi się z silnych emocji, z pasji, pożądania, często powstaje instynktownie, pod wpływem chwili. Mimo wszystko ostatnio napisałam też kilka tekstów inspirowanych postaciami ze świata literatury czy popkultury.

Kobiety, ktore inspiruja... Sara Jaroszyk.jpg2Dagmara: Gdzie można Cię posłuchać, wybrać się na Twój koncert albo kupić płytę?

Sara: Najłatwiej i najszybciej można posłuchać mojej twórczości w internecie. Na moim kanale Youtube (profil Sara Jaroszyk) dostępne są nagrania na żywo i teledyski. Wszystkich utworów z płyty można posłuchać też na Spotify, Deezer, Apple Music i wielu, wielu innych. „Wild at Heart” w wersji fizycznej można nabyć poprzez stronę https://sarajaroszyk.bandcamp.com lub pisząc bezpośrednio na mojego maila [email protected]l.com. Zachęcam również do śledzenia mnie na Facebooku gdzie udostępniam wszystkie informacje na temat koncertów czy wszelkich nowości.

Kobiety, ktore inspiruja... Sara JaroszykDagmara: Twój wymarzony duet to: Sara Jaroszyk i ….? 🙂

Sara: Nie potrafię się zdecydować. Byłoby całkiem sympatycznie zaśpiewać na jednej scenie ze Stevie Wonderem lub Alicią Keys.

Dagmara: Czego możemy Ci życzyć?

Sara: Powiększającej się bazy oddanych fanów, przychylności wytwórni muzycznych i mediów;)

WsteczStrona 1 / 2Dalej
What's your reaction?
Interesujące
33%
Pozytywne
67%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*