Kontakt

Redakcja

Jeśli chcesz się skontaktować z redakcją Mamawformie.pl, prosimy o przesłanie nam informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres [email protected]

Adres korespondencyjny: Helen Group ltd. Skrytka Pocztowa 43, 05-510 Konstancin – Jeziorna 1

Innym sposobem na kontakt z nami jest skorzystanie z możliwości przesłania informacji poprzez naszą stronę na Facebooku.

Zapytaj Eksperta

Jeśli szukasz odpowiedzi na określone pytania, i chcesz, byśmy przekazali je naszym Ekspertom – skorzystaj z tej strony. Wszystkie wiadomości przesyłane za jej pośrednictwem trafiają od razu do zespołu naukowego.

Wydawca serwisu

Wydawcą serwisu jest firma HELEN GROUP LTD, z siedzibą w EASTBORNE, SUITE 13 CHARTER HOUSE, COURTLANDS ROAD, EASTBORNE, ENGLAND BN 22 8UY.

Reklama

Mamawformie.pl jest liderem w segmencie serwisów internetowych poświęconych tematyce ćwiczenia w ciąży i oferujących bezpłatne treningi wideo dla kobiet ciężarnych. Każdego miesiąca ćwiczy z nami 11-13,000 przyszłych Mam (dane z trzeciego kwartału 2016 roku), a równie dużą popularnością oprócz samych, pełnych i bezpłatnych zestawów treningów cieszą się także materiały wideo z ekspertami oraz proste ćwiczenia rozwiązujące typowe problemy w ciąży. Są one oglądane miesięcznie przez ponad 40,000 kobiet! (dane z trzeciego kwartału 2016 roku).

Każda przyszła i obecna Mama, która nas odwiedza, przeciętnie czyta i ogląda co najmniej kilka odrębnych materiałów. To dowodzi, że przygotowywane przez nas, przy merytorycznym wsparciu Instytutu Matki i Dziecka materiały są dla nich istotnym źródłem wiedzy!

Nasze plany rozwojowe zakładają dalszą produkcję wysokiej jakości kontentu, która może zawierać także treści związane z Twoją marką. Dzięki odpowiednio dobranej reklamie, precyzyjnie zdefiniowanej grupie docelowej możemy proponować treści bez pobierania opłat od użytkowników, a co za tym idzie – stale, z miesiąca na miesiąc poszerzać zasięg.

Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości promocyjne, które proponuje Mamawformie (wraz z serwisami z rodziny naszego wydawcy), skontaktuj się z nami za pomocą e-maila: [email protected]