Now Reading
Kumple z dżungli, czyli na co do kina z dzieckiem
0

Kumple z dżungli, czyli na co do kina z dzieckiem

 

Jak weekend, to i kino. Tym razem trafiliśmy na pokaz bajki „Kumple z dżungli” w 3D. I wiecie co? Już dawno tak dobrze się nie bawiliśmy. O czym jest ta historia? Zdradzimy Wam pokrótce….

 Kumple z dżungli, czyli na co do kina z dzieckiem

Zwariowane zwierzaki z dżungli rządzą! Poznajcie paczkę: kung-fu pingwina Maurice, jego pasiastego syna…złotą rybkę – Juniora, genialnego Gilberta, walecznego goryla – Miguela oraz czarującą nietoperzycę – Batricię. Na ich drodze staje piroman koala – Igor, który dawno temu chciał zniszczyć dżunglę. Na szczęście wtedy na drodze stanęła mu tygrysica – mama Maurice’a. Teraz nieprzewidywalny koala chce się zemścić…Czy Maurycemu uda się zaprowadzić porządek i sprawiedliwość? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami;-)

 

Piękne zdjęcia (to moje odczucia!) i świetny humor (Gabiemu nie schodził uśmiech z twarzy). To zdecydowanie świetna rozrywka dla małych i dużych widzów! Produkcja nawiązuje do serialu „Kumple z dżungli – na ratunek”, więc dla większości młodych widzów nie będzie ona zaskoczeniem. Premiera już 01.12.2017r. Serdecznie polecamy<3

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*