Now Reading
Mini kibic, mega oklaski!
0

55Na trybunach ponad 9000 ludzi, na boisku finał Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach na Mazurach – fanfary, muzyka, aplauz, głośne brawa kartonowymi „klaskaczami” – a w loży prasowej roczny brzdąc … śpiący w najlepsze na brzuchu swojej mamy. To nie bajka, to rzeczywistość.
Na szczęście Zachariasz obudził się w połowie spotkania o złoto (przespał całe poprzednie, o trzecie miejsce) i zobaczył wielką fetę na cześć Mistrzów Świata – Holendrów – a było na co popatrzeć. W powietrzu dziesiątki balonów, confetti, wzruszeni sportowcy i tłumy kibiców, dla których każdy turniej „plażówki” to wielkie święto. Podczas Mistrzostw Świata Zachariasz nauczył się klaskać w odpowiednich momentach i tańczyć do utworów, których nigdy bym mu w domu nie puściła (na stadionie tańczyć w rytmie disco polo, to żadna ujma). Turniej tak wysokiej rangi rządzi się swoimi prawami, a mojemu dziecku najwyraźniej ta atmosfera odpowiada. Wcale nie czuł się skrępowany lub onieśmielony tym, że wszyscy na niego patrzą i zagadują. IMG_2981

WsteczStrona 1 / 3Dalej
What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Lidia Piechota
Lidia Piechota
po pierwsze mama Zachariasza. Po kolejne dziennikarka, prezenterka telewizyjna, blogerka, vlogerka. Radość i satysfakcję daje jej dzielenie się swoimi pomysłami i opowieściami z życia aktywnej mamy nie znającej zwrotu "nie da się". Stworzyła pierwszego w Polsce vloga o ciąży i małym dziecku filmując każdy tydzień z tego okresu dla portalu siostraania.pl. Jako telewizyjny "zwierzak" i Ambasador Polskiej Turystyki promowała Polskę na pokładzie żaglowca Fryderyk Chopin, uczestniczyła w największych medialnych konferencjach w Republice Południowej Afryki i Szwajcarii, podróżowała po Polsce realizując programy dla Telewizji Polskiej. Teraz w każdą podróż zabiera swojego syna, a relacje z tych wypraw chętnie opisuje m.in. na blogu lidiapiechota.pl. Uwielbia pływać na wakeboardzie i jeździć na snowboardzie.

Leave a Response

*