Now Reading
Moda dla przyszłych mam…i nie tylko,czyli Ola poleca!
1

Moda dla przyszłych mam…i nie tylko,czyli Ola poleca!

Kiedyś pisałyśmy już na Mamie w Formie artykuł o modzie dla ciężarnych, tylko wtedy „modelką” była Dagmara. Dziś, kiedy patrzymy na Olę, utwierdzamy się w przekonaniu, że przyszłe mamy naprawdę mogą wyglądać bosko. To nie czasy, kiedy musisz chować się za „powyciąganym workiem”. Kobiety w ciąży rozkwitają – to fakt! Dlatego podkreśl swój brzuszek i nie rezygnuj z make up’u, bo to czas „kiedy wszystko Ci wolno”. Dbaj o siebie. Wyrzuć stare dresy w kąt i sięgnij po luźną, fajną sukienkę z bawełny. Nie musisz specjalnie inwestować w odzież ciążową, dzisiejszej modzie nadal hołduje styl „oversize”, więc bez problemu możesz znaleźć dla siebie coś, co wykorzystasz również po porodzie! Nie tylko szpilki podkreślają Twoją kobiecość, zapakuj je szczelnie „na później” i zastąp balerinkami albo sneakers’ami, które świetnie wyglądają do każdej stylizacji:)

 

Zobacz co wybrała Aleksandra i przekonaj się, że wygoda może że iść w parze z fajnym wyglądem:)

Moda dla przyszłych mam…i nie tylko,czyli Ola poleca! 

1. Pudrowo – różowa sukienka to idealna stylizacja na wiosenne dni albo romantyczną kolację. Zwiewna i bardzo kobieca. Mało tego, jej krój jest tak uniwersalny, że nieco „ukrywa” brzuszek Oli, więc spokojnie wykorzysta ją po porodzie. Najmodniejszy krój i fason.

Moda dla przyszlych mam...i nie tylko,czyli Ola poleca.jpg3

Znajdziecie ją na stronie klik

WsteczStrona 1 / 5Dalej
What's your reaction?
Interesujące
84%
Pozytywne
11%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
5%
Łatwe
0%
About The Author
Aleksandra Godlewska – Kołodziej
Aleksandra Godlewska – Kołodziej
Przyszła mama, której dewiza brzmi: „Kiedy jesteś sobą, nie masz konkurencji”. Jeśli córka odziedziczy po niej urodę, to uważajcie na swoich synów! Ola studiowała zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, była właścicielką klubu fitness i sztuk walki. Interesuje się modą i podróżami. Rozpiera ją energia i optymizm, nie boi się nowych wyzwań. Piękna i mądra postanowiła dzielić się z nami swoimi opiniami na temat produktów, a wiemy, że jest wymagająca. Jeśli coś przejdzie jej test, oznacza to, że jest NAPRAWDĘ godne polecenia. Słowo „kompromis” nabiera dla niej znaczenia, kiedy w grę wchodzi dobro ludzi (lub zwierząt), jednak jeśli ma wybrać rzecz materialną, kompromisu brak. Ola poleca!
1 Comments
  • 23/02/2017 at 19:46

    Ja to teraz lubię luźne rzeczy 🙂 bo teraz mam luz na brzuszek, a później też będę mogła chodzić, bo nie będę wyglądać jak w worku

Leave a Response

*