Now Reading
Moda dla przyszłych mam…i nie tylko,czyli Ola poleca!
1

Moda dla przyszłych mam…i nie tylko,czyli Ola poleca!

2. Kolejna romantyczna stylizacja w wydaniu naszej Aleksandry:) Tym razem sukienka bez ramiączek, więc albo nadaje się na cieplejsze dni, albo możesz po prostu założyć do niej oversizowy kardigan/jeansową kurtkę. Ten krój również jest bardzo bezpieczny, bo układa się w trapez, więc z pewnością jest wielofunkcyjna.

Moda dla przyszlych mam...i nie tylko,czyli Ola poleca7

Moda dla przyszlych mam...i nie tylko,czyli Ola poleca.jpg2

Znajdziecie ją na stronie klik

 

WsteczStrona 2 / 5Dalej
What's your reaction?
Interesujące
84%
Pozytywne
11%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
5%
Łatwe
0%
About The Author
Aleksandra Godlewska – Kołodziej
Aleksandra Godlewska – Kołodziej
Przyszła mama, której dewiza brzmi: „Kiedy jesteś sobą, nie masz konkurencji”. Jeśli córka odziedziczy po niej urodę, to uważajcie na swoich synów! Ola studiowała zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, była właścicielką klubu fitness i sztuk walki. Interesuje się modą i podróżami. Rozpiera ją energia i optymizm, nie boi się nowych wyzwań. Piękna i mądra postanowiła dzielić się z nami swoimi opiniami na temat produktów, a wiemy, że jest wymagająca. Jeśli coś przejdzie jej test, oznacza to, że jest NAPRAWDĘ godne polecenia. Słowo „kompromis” nabiera dla niej znaczenia, kiedy w grę wchodzi dobro ludzi (lub zwierząt), jednak jeśli ma wybrać rzecz materialną, kompromisu brak. Ola poleca!
1 Comments
  • 23/02/2017 at 19:46

    Ja to teraz lubię luźne rzeczy 🙂 bo teraz mam luz na brzuszek, a później też będę mogła chodzić, bo nie będę wyglądać jak w worku

Leave a Response

*