Now Reading
Moda na Tipi, czyli design i dobra zabawa dla Twojego malca
0

Moda na Tipi, czyli design i dobra zabawa dla Twojego malca

Z pogodą bywa różnie, dlatego warto by dla malucha znaleźć takie rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak również w domu. Przekonaj się czym jest tipi i dlaczego dzieci je uwielbiają!

Moda na Tipi, czyli design i dobra zabawa dla Twojego malca

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak swojemu maluchowi urozmaicić zabawę, to może nadszedł czas, by zainteresować się praktycznym wykorzystaniem Tipi, czyli namiot, który na dłuższy czas pochłania uwagę dziecka.

Takie akcesorium to nie tylko doskonały sposób na wystrój wnętrza pokoju malca, ale także jego osobista przestrzeń do zabawy i wypoczynku.

Moda na Tipi, czyli design i dobra zabawa dla Twojego malca

Tipi z myślą o najmłodszych

Ten z pozoru nieskomplikowany namiot można dopasować do swoich preferencji wielkościowych, kształtowych, kolorystycznych i gadżetowych. Dobrze dobrane Tipi jest idealną alternatywą dla domku na drzewie. W nim również można czytać ulubione książki i komiksy, rozmawiać z rówieśnikami, grać w gry planszowe lub po postu uciąć sobie popołudniową drzemkę.

Moda na Tipi, czyli design i dobra zabawa dla Twojego malca

Spełnienie marzeń chłopca

Bez wątpienia w życiu każdego chłopca przychodzi taki moment, w którym uświadamia sobie, że jego największym marzeniem jest bycie wodzem indiańskiego plemienia. W tej sytuacji nie ma lepszego rozwiązania niż pomoc rodziców w zrealizowaniu dziecięcych pragnień. Dziecko zaopatrzone w jego osobisty namiot Indianina, na przykład taki [KLIK] będzie zachwycone, a Tipi najprawdopodobniej będzie najchętniej odwiedzanym przez niego miejscem. Nie zapominaj, że Ty jako rodzic również możesz korzystać z namiotu. Dziecko czuje się w nim bardzo bezpiecznie, dlatego to doskonałe miejsce, by porozmawiać co aktualnie trapi maluszka lub porozmawiać na temat waszych wspólnych weekendowych planów.

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl 

Moda na Tipi, czyli design i dobra zabawa dla Twojego malca

Wymarzone Tipi dla dziewczynki

Bazy i wszelkiego rodzaju kryjówki to nie tylko domena chłopców. Dziewczynki również świetnie się bawią przy użyciu Tipi. Pięknie udekorowane poduszki, miękki kocyk w ulubionym kolorze z pewnością doda charakteru wnętrzu namiotu. Oczywiście damska wersja indiańskiego plemienia to również doskonały wybór dla dziewczynek. Walka na poduszki i imitacja przyrządzania dzikich posiłków zaangażuje dzieciaki na długie godziny! Ty jako rodzic możesz opowiadać im o przeszłości Indian, pokazywać sztuczki z węzłami i pomagać w przygotowywaniu idealnego pióropusza, ozdabiającego włosy córki.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Weronika Gazda
Weronika Gazda
Jestem studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie SWPS. Nazwałabym się realistką, bo przecież wszystko ma swoje plusy i minusy. Uwielbiam dzielić się swoimi przemyśleniami, inspirują mnie ludzie, a przede wszystkim relacje damsko-męskie, którym codziennie dosyć uważnie się przyglądam. Jako ciekawostkę, która zdradza mój charakter dodam, że odwiedzając tę samą knajpę nigdy nie zamawiam czegoś, czego już próbowałam. Dlaczego? Bo uwielbiam sprawdzać, testować i porównywać. A wszystko po to, aby później podzielić się z kimś swoimi odczuciami.

Leave a Response

*