Now Reading
Nitkowanie brwi, na czym polega nowa metoda regulacji brwi [wideo]
0

Nitkowanie brwi, na czym polega nowa metoda regulacji brwi

Podczas naszej ostatniej sesji na potrzeby serwisu poznałyśmy świetną makijażystkę. Poza tym, że zrobiła naprawdę super robotę i świetnie nas pomalowała, zdradziła nam kilka sekretów urodowych. Między innymi wspomniała o nitkowaniu brwi. Jak zwykle podzieliłyśmy się rolami :). Jedna z nas coś o tym słyszała, dla drugiej była to totalna nowość. Dagmara postanowiła wypróbować tę nową dla nas metodę i zaczęła szukać salonu, który oferuje tego rodzaju usługi. Znalazła. Na ulicy Inflanckiej w Warszawie znajduje się eyebar, który specjalizuje się w wykonywaniu usługi regulacji brwi i usuwaniu wsłosków metodą nitkowania. Na czym polega ta metoda i dlaczego tak nam się spodobała?

Przede wszystkim jest bardzo szybka i nie jest bolesna. Pani wykonująca „zabieg” na początku wykonuje mapowanie brwi. Czyli rysuje na brwiach dokładną mapę jak mają wyglądać nasze brwi po wykonaniu nitkowania. Możemy wybrać kształt brwi dokładnie tak samo jak podczas regulacji woskiem czy pęsetą.

My wybrałyśmy wygląd naturalny brwi, czyli jedynie pozbycie się zbędnych włosków. Po nitkowaniu, Pani poprawia jeszcze kilka włosków wyrywając je pęsetą oraz w razie potrzeby podcina brwi. Może również nauczyć nas je malować. Na miejscu są do kupienia specjalne kredki do malowania brwi.

Jednak nitkowanie to nie tylko regulacja brwi. Możemy tą metodą usuwać na przykład wąsik. Jest to szybsze i mniej podrażniające dla naskórka.

Nitkowanie brwi, na czym polega nowa metoda regulacji brwi

Cały zabieg możecie obejrzeć na filmie. Po przetestowaniu, zdecydowanie polecamy metodę nitkowania. To nasze nowe, super odkrycie! Jesteśmy zachwycone :).

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*