Mama w formie i szczęśliwe dziecko…

… a raczej kilka mam i całkiem pokaźna grupa ich pociech. Jesteśmy przyjaciółkami, które przez lata wspierały się podczas każdej ciąży i po narodzinach naszych maluchów. Postanowiłyśmy podzielić się rozpierającą na pozytywną energią i pomóc innym zachować formę, a przy tym nadążyć za dziećmi w najważniejszym okresie ich życia. I nie, nie chodzi nam o odchudzanie, ale jeśli to Twój główny cel, nie martw się, nasze porady zawierają wskazówki przydatne również w takim wypadku. Zależy nam na kreowaniu pozytywnego obrazu rodzicielstwa, w którym bezpieczeństwo i zdrowie to podstawa.

No to o czym piszemy?

Przede wszystkim we wpisach skupiamy się na ciekawych pomysłach, które pozwolą Ci w aktywny sposób spędzić czas z rodziną – nie zanudzą najmłodszych, będą też bardzo fajnym przełamaniem rutyny dorosłych. Opisujemy zabawki i produkty dla dzieci, porównujemy je, a do tego pokazujemy, w jaki sposób możesz je wykorzystać podczas codziennych spacerów i dłuższych wycieczek. Chętnie dzielimy się poradami szczególnie przydatnymi, kiedy Twoja pociecha wyrośnie z wieku niemowlęcego i będzie chciała odkrywać otoczenie na własnych warunkach – na rowerze, hulajnodze czy piechotą. Nasze opinie czasami się różnią, ale zawsze zgadzamy się co do jednego: wszystkie dzieci zasługują na rodziców, którzy zapewnią im najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju, nauki i po prostu szczęśliwego dzieciństwa.

Chętnie przeczytamy także Twoje przemyślenia, więc nie krępuj się i zostaw nam komentarz lub napisz, aby nawiązać współpracę.