Now Reading
Otulacz, który zrewolucjonizował światowe rynki, już w Polsce!
1

Otulacz, który zrewolucjonizował światowe rynki, już w Polsce!

Wiem czym są nieprzespane noce – zaufajcie mi! Dwójka dzieci, w tym jeden kolkujący, a drugi stosunkowo zakręcony odkąd pojawił się na świecie. Do dziś pamiętam jak przeczesywałam internet, ściągałam cudowne specyfiki na kolki i spaliłam trzy suszarki żeby tylko Gabi przestał płakać. I wtedy na Facebook’u zobaczyłam wpis naszej Karoliny o cudownym sposobie na otulanie dzieci. Idealny przy kolkach, zasypianiu, uspokajaniu… I uwierzcie mi – byłam tak zdesperowana, że postanowiłam spróbować. I teraz UWAGA – w otulaczu moje dziecko po raz pierwszy przespało 3h longiem! Myślałam – zbieg okoliczności, może zmęczył się płaczem. Zaczęłam czytać artykuły dotyczące odpowiedniego otulania niemowlaka i okazało się, że ma to sens. Bo mówiąc po chłopsku:

  1. przypomina noworodkowi pozycję embrionalną z brzucha mamy, czyli tą którą znał przez ostatnich 9 miesięcy
  2. otulone dziecko czuje, że przestrzeń wokół niego jest ograniczona,przez co czuje się bezpieczny.
  3. Powstrzymuje niekontrolowane odruchy, które wynikają z niedostatecznie rozwiniętego systemu nerwowego (np. wzdryganie czy machanie rączkami)

Otulacz, który zrewolucjonizował światowe rynki, już w Polsce!

Wymieniać dalej? Bo na ten temat mogłabym napisać esej. Nie o to chodzi. Na rynku istnieje wiele modeli tzw otulacza. Moje dzieci wychowały się na jednym z pierwszych modeli dostępnych w Polsce. Dziś, kiedy przeprowadzono kolejne badania okazuje się, że pojawił się nowy model, który wkrótce zrewolucjonizuje nasz rynek i zapewni spokój nie tylko niemowlakom, ale i ich rodzicom!

Love to dream to genialny otulacz wspierający zasypianie oraz gwarantujący spokojny sen. Mało tego – jest certyfikowany przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego, więc możecie być spokojne o prawidłowy rozwój swoich maluszków. To co różni go od innych modeli, to fakt, że w przeciwieństwie do innych otulaczy, rączki dziecka ułożone są do góry (w jego naturalnej pozycji) i dziecko może uspokoić się mając kontakt ze swoja twarzą. Badania pokazują, że około 24 tygodnia ciąży dziecko śpi lepiej, jeśli zdolne jest do samouspokojenia, czyli ssania palca lub pocierania rączką o policzki. Dzięki innowacyjności Love to dream twój maluszek ma więc taką możliwość poza brzuchem swojej mamy.

Co więcej Love to dream ma aż 3 etapy – począwszy od Swaddle Up dedykowanego dzieciom od 0-4 miesięcy, poprzez przejściowy otulacz 4-9 miesięcy, aż po piżamkę czy śpiworek dla starszego dziecka. Nie wierzycie, że Wasze dziecko może spać spokojnie? Podczas Międzynarodowych Targów w Kielcach KID’S TIME miałyśmy okazję porozmawiać z przedstawicielem firmy Olivierem.

Życzymy miłego oglądania i spokojnej nocy;-)

Dystrybutorem produktu na rynek Polski jest Firma Marko – ekspert w branży Baby and Kids – www.marko-baby.pl

What's your reaction?
Interesujące
50%
Pozytywne
0%
Ważne
50%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.
1 Comments

Leave a Response

*