Ćwiczenia
Now Reading
Pilates w ciąży
1

Pilates w ciąży
Ten trening pilates możesz stosować przez cały okres ciąży. Przygotowane ćwiczenia odciążają odcinek lędźwiowy i cały kręgosłup, pomagają wzmocnić obręcz barkową, co jest świetnym przygotowaniem do opieki nad dzieckiem. Ćwiczenia bardzo dobrze wydłużają mięśnie całego ciała. Trening zawiera już część rozgrzewki, dlatego nie musisz wcześniej robić jej dodatkowo. Jeśli jesteś w pierwszym trymestrze, pamiętaj, że możesz ćwiczyć tylko w sytuacji, w której byłaś aktywne przed ciążą. W przeciwnym wypadku zacznij aktywność fizyczną dopiero w drugim trymestrze ciąży.


Agata Golenda pasjonuje się wszelkimi prozdrowotnymi formami ruchu, w szczególności Pilatesem oraz innymi formami typu body&mind. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo, na świadomą pracę z ciałem – głębsze poznanie jego możliwości i ograniczeń. Od kilku lat czynnie pracuje jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Stale podnosi swoje kwalifikacje. W czasie wolnym jest szczęśliwą mamą dwóch pociech.

What's your reaction?
Interesujące
20%
Pozytywne
40%
Ważne
40%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Agata Golenda
Agata Golenda
Dyplomowana instruktorka fitness, pasjonatka wszelkich prozdrowotnych form ruchu, w szczególności metody Pilates oraz innych typu body&mind. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo, na świadomą pracę z ciałem - głębsze poznanie jego możliwości i ograniczeń. Spokój, miła i serdeczna atmosfera to według niej niezbędny element każdych zajęć. Łącząc swoją pasję, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz prywatne (dwie ”aktywne” ciąże) w 2009 r założyła Klubu Mamoiselle – Fitness dla Mam, miejsce gdzie kobiety otrzymują wszechstronne wsparcie nie tylko w zakresie aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie ale całym okresie wczesnego macierzyństwa. Za sprawą swoich dwóch smyków: siedmioletniego Aleksandra i dziewięciomiesięcznego Kamila miłośniczka karmienia piersią i dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią.
1 Comments

Leave a Response

*