Now Reading
Polscy rodzice przebierają swojego synka, szykując prezent na 18 stkę!
0

Polscy rodzice przebierają swojego synka, szykując prezent na 18 stkę!

Po naszym ostatnim artykule „ze świata”, odezwała się do nas mama Antka przedstawiając nam jak polscy rodzice przebierają swojego synka, szykując prezent na 18 stkę! Pani Martyna Haik pisze o ich rodzinnej zabawie:

 

„Od kiedy pamiętam „bawię się” fotografią , jak urodził się Antek – wpadłam na pomysł robienia comiesięcznych zdjęć na pamiątkę – potem pojawiły się także okolicznościowe, jak świąteczne, czy z okazji Dnia Kobiet. Przebieraliśmy małego, bo chcieliśmy mieć fajną pamiątkę, a także niepowtarzalny prezent na jego 18-ste urodziny. Prowadzimy album ze zdjęciami i datami każdego wydarzenia w jego życiu. 

Pierwsze zdjęcia zrobiłam sama, kiedy zobaczył je mąż i spodobały mu się – pomagał mi, bo z czasem było coraz trudniej okiełznać Antka. Zaczęliśmy razem zbierać przebrania i inspiracje do dalszych zdjęć. Co miesiąc, każdego 27 robimy nowe zdjęcie – już niedługo 14-ste ! 

Przebierankami chcemy pokazać synkowi, że kiedy dorośnie – może być kim zechce. Musi tylko tego bardzo chcieć i na pewno to osiągnie.  A my będziemy go wspierać, niezależnie kim będzie chciał być i co robić w życiu. :)”

Zobaczcie jaką wyobraźnie i chęć do działania ma Polska rodzina 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorką zdjęć jest Martyna Haik. Wszelkie prawa do zdjęć są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Zabrania się ich kopiowania.

What's your reaction?
Interesujące
50%
Pozytywne
39%
Ważne
0%
Zaskakujące
6%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
6%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*