Now Reading
Prezent ślubny dla aktywnej pary
0

Prezent slubny dla aktywnej pary1Zastanawiając się nad prezentem ślubnym, zwłaszcza w przypadku bliskich osób, warto wybrać coś mniej sztampowego niż sprzęt RTV/AGD czy koperta z odpowiednią zawartością. Oczywiście są pary, dla których taki prezent będzie najlepszym rozwiązaniem, lecz w przypadku par lubujących się w aktywnym spędzaniu czasu jest co najmniej kilka lepszych propozycji. Warto więc je przybliżyć.

Z nutką ekstremum

Skoki spadochronowe po wcześniejszym obowiązkowym przeszkoleniu gwarantują ogrom wrażeń oraz niezapomniane widoki widziane czworgiem oczu. Wspólne spojrzenie młodych małżonków w oczy nie jest także wykluczone, jak również ogromna satysfakcja ze wspólnego przełamania bariery. Również w powietrzu, ale już bez swobodnego opadania, młodzi małżonkowie mogą spędzić pierwsze godziny wspólnego życia w szybowcu. Patrząc z góry na rzeczywistość, mogą inaczej spojrzeć na czekające ich wspólne lata.  Skok na bungee to także warta rozważenia propozycja, zwłaszcza kiedy malownicza przepaść to ogromny kanion z jaśniejącą błękitem rzeką czy kiedy lot (skok) rozpoczyna się z ruin zamku zbudowanego przed wieloma wiekami.  Jeśli młodzi małżonkowie są fanatykami motoryzacji, to z pewnością ucieszą się z kuponu potwierdzającego przejażdżkę po wyścigowym torze w żółtym Lamborghini lub w czerwonym Ferrari. Motoryzacyjną pasję młodożeńcy mogą również spróbować okiełzać za kierownicą porządnego samochodu terenowego wyposażonego w stały napęd na cztery koła, wyciągarkę i warczący silnik diesla.

Zamiast miodowego miesiąca

Miesiąc miodowy, nawet skrócony do siedmiu dni, brzmi niezwykle kusząco. Młodożeńcom lubującym się w aktywnym spędzaniu czasu można sprezentować nie tyle pobyt w luksusowym hotelu z ogromnym łóżkiem wodnym i bulgoczącym jacuzzi, lecz coś innego. Wynajęcie jachtu i żegluga po mazurskich jeziorach i kanałach, kilkudniowa eskapada po malowniczych Bieszczadach, wspinaczka po wciąż groźnych Tatrach, trwający kilka dni spływ kajakowy czy kilka dni spędzonych w siodle to kolejne z propozycji, które powinny przypaść do gustu młodożeńcom. Oczywiście pomysłów jest znacznie więcej.

Dodatkowy podarek

Wiedząc, że młodożeńcy równie cenią prezenty praktyczne, jak i aktywność, można spróbować kompromisu. Czyli kupić lodówkę, kuchenkę mikrofalową czy pralkę i dodatkowo dołączyć w zdobionej kopercie nie banknoty, lecz kupon na jednodniową przygodę. Wspinaczka po skałkach, wizyta w pokoju zagadek (Escape Room), paintball, warsztaty winiarskie, widokowy lot śmigłowcem to kolejne propozycje. I zawsze warte rozważenia są wspominane wcześniej sporty ocierające się o ekstremum, jak skok na bungee i skoki spadochronowe.

 

What's your reaction?
Interesujące
100%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*