Now Reading
Romantycznie i pysznie w Trójmieście – Ola Exclusive
0

Romantycznie i pysznie w Trójmieście

Romantycznie i pysznie w Trójmieście – Ola Exclusive.

Tym razem Aleksandra Godlewska-Kołodziej opowiada Wam o swoim romantycznym wypadzie nad morze…

 

Romantycznie i pysznie w Trójmieście

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Czy ty też czujesz ich oddech na plecach? Jeśli jesteś już mamą, pewnie twoje walentynki skończą się na kanapie, oby ze śmiesznym filmem a jeśli masz ten luksus to nawet z lampką wina! Co za szaleństwo, prawda? :). Są jednak wśród nas jeszcze takie szczęściary, które czekają na swoje kochane maleństwo i mają je zawsze przy sobie. Wy, kochane możecie sobie pozwolić na fajne wyjście. Dlatego podrzucamy wam świetne miejsca, które odkryła podczas swojej ostatniej podróży Ola. Z jej relacji wynika, że miejsca są naprawdę godne polecenia.

Romantycznie i pysznie w Trójmiescie2Pobite Gary

Sama nazwa przyciąga już tych, którzy lubią nazwijmy to inaczej ;). Ciekawe i przestronne miejsce stworzone z pasją i pomysłem pozwala poczuć się jak w domu. Mimo wielu gości można czuć się intymnie i spokojnie rozmawiać. Jedzenie jest świeże i pyszne a obsługa miła i szybka.  Ogólna atmosfera sprawia, że chce się tam wracać. W swojej ofercie mają ciekawe lunche a samo menu często się zmienia.

 

 

 

Restauracja FidelRomantycznie i pysznie w Trójmiescie25

Fidel w Sopocie. Można powiedzieć, że to jedna z ciekawszych kuchni w Sopocie. Połączenia smakowe są genialne, tapasy i przekąski rozpływają się w ustach. Można poczuć się jak na Karaibach i wspomnieć „Pamiętniki pisane rumem”, jeśli możesz pozwolić sobie na drinka. Barmani z pewnością nie wypuszczą cię znudzonej. Zatem jeśli możesz wyrwać się na drinka, bo nie jesteś w ciąży, Fidel będzie świetnym wyborem. Jeśli skupisz się na pysznym jedzeniu, również się nie zawiedziesz, zostaniesz obsłużona szybko i godnie. Idealne miejsce na ciążowe zachcianki. Słodko, słono a czasem….pocałunek limonki.

 

 

Romantycznie i pysznie w Trójmiescie5

Zatem jeśli jesteś w pobliżu Trójmiasta, koniecznie odwiedź te dwa genialne miejsca. A może recenzja Oli zainspiruje was do zaplanowania zimowej podróży nad morze? Podobno jest pięknie!

What's your reaction?
Ważne
7%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
93%
Trudne
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*