Now Reading
Super Spark czyli niech moc uśmiechu będzie z Wami!
15

Super Spark czyli niech moc uśmiechu będzie z Wami!

Super Spark czyli niech moc uśmiechu będzie z Wami! Nie macie pomysłu na świętowanie pierwszego dnia szkoły/przedszkola? Mamy dla Was propozycję – już 01.09 na ekrany polskich kin trafi przygodowa animacja „Super Spark: Gwiezdna misja”. Głosu głównemu bohaterowi użycza Antek Królikowski.

Inspiracją dla filmu były klasyczne filmowe i literackie dzieła, które mają znaczenie zarówno dla strony wizualnej filmu jak i dla narracji. Wśród nich znajdują się „Gwiezdne Wojny”, „Król Lew”, „Kung Fu Panda” oraz klasyczna chińska powieść o złośliwym małpim królu – „Wyprawa na Zachód”, czyli to co mali i duzi lubią najbardziej:)
„Super Spark: Gwiezdna misja” to uczta dla oczu – pełen przepychu, bujny wszechświat, a w nim mówiące małpy, świnie oraz lisy jeżdżą kosmicznymi statkami w pościgu za olbrzymią, kosmiczną kałamarnicą. Wykreowany świat jest wizualnym koktajlem z różnych okresów historycznych i kultur. Rzymska architektura miesza się z egipskimi symbolami, a postaci noszą stroje inspirowane epoką elżbietańską. Największe znaczenie mają jednak elementy zaczerpnięte z kultury Chin, jako że historia jest inspirowana chińską mitologią. Wszystkie te rozpoznawalne elementy zostały pomieszane z fantastyką i science-fiction, co złożyło się na całkowicie oryginalną wizję.
„Super Spark: Gwiezdna misja” przenosi widownię do innego wszechświata i na pewno każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

 

 

Specjalnie dla Was mamy aż 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz w czwartek 31.08 o godz 17.45 w kinie Luna. Ktoś chętny? A może wolicie wybrać się do kina z koleżanką albo mężem – tutaj też mamy rozwiązanie 4 podwójne zaproszenia na film „Synalek”, o którym możecie przeczytać w aktualnościach:) (czyli TUTAJ klik) Pokaz odbędzie się 24.08 o godz. 18.30 w Kinotece. Piszcie w komentarzach jaki film wybieracie i z kim wybierzecie się na spektakl! Miłego oglądania:)

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
80%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
20%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.
15 Comments

Leave a Response

*