Now Reading
Świętujemy 10-lecie świnki Peppy w Polsce!
0

Świętujemy 10-lecie świnki Peppy w Polsce!

Z radością i dumą informujemy, że pierwszy numer magazynu „Świnka Peppa” w Polsce pojawił się w sierpniu 2008 roku. Od tej chwili czasopismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, tworzone na podstawie serialu animowanego emitowanego na dziecięcych kanałach telewizyjnych, niezmiennie cieszy się wśród najmłodszych ogromną popularnością.

Świętujemy 10-lecie świnki Peppy w Polsce!

Z okazji jubileuszu w magazynie „Świnka Peppa” organizujemy serię wielkich konkursów urodzinowych z supernagrodami. Do wygrania m.in. wycieczka do Heide Parku ze strefą świnki Peppy, unikalne wydania magazynu „Świnka Peppa” z wizerunkami laureatów na okładce oraz cała masa wspaniałych niespodzianek! Ponadto w  jednym z jubileuszowych wydań czytelnicy otrzymają w prezencie płytę ze specjalnym, najdłuższym w historii serialu, odcinkiem.

Powstała również niezwykła publikacja – jubileuszowa złota księga świnki Peppy pt. „Urodzinowe historie”. To prawie 200 stron niesamowitych peppowych historii, ujętych w wyjątkowej oprawie.

Świętujemy 10-lecie świnki Peppy w Polsce!

Wszystkie działania z okazji obchodów 10-lecia Peppy uzyskają wsparcie promocyjne w czasopismach Media Service Zawada, na antenie Radia dla Ciebie, w internecie oraz w postaci spotów telewizyjnych emitowanych na czołowych kanałach dziecięcych.

Produkty świnki Peppy są dystrybuowane w sprzedaży detalicznej, w sieciach handlowych, niezależnych oraz wśród internetowych sprzedawców detalicznych.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*