Po porodzie
Now Reading
Top 10 ubranka dziecięce – mamy oko na modę
0

Top 10 ubranka dziecięce – mamy oko na modę, czyli subiektywny ranking Mamy w Formie! 

Top 10 ubranka dziecięce – mamy oko na modę! Mam pewną słabość o której Wam nie wspominałam. Są to ubrania:) Jestem, to znaczy byłam, zakupoholiczką i nawet wczoraj wspominałam, jak kilka lat temu w Warszawie ogłoszono stan alarmowy (poziom Wisły ponosił się, a ja mieszkam w pobliżu) i moja mama zadzwoniła do mnie krzycząc: „Pakuj najważniejsze rzeczy i wynoś je do Bianki”. Tak też zrobiłam, tyle że nie spakowałam pamiątek, dokumentów ani zdjęć. W mojej walizce znalazły się ukochane zielone szpilki, kilka kiecek i torebki 😉

Lubię wszystkie ciuchy. Czasem pozwalam sobie na jakąś wystrzałową szmatę od znanego projektanta, ale uwielbiam też buszować po ciuchach. Nie wstydzę się tego, mam to po mamie. Jestem taką sroką, lubię biegać po sklepach w poszukiwaniu „perełek”. Uwielbiam też polskie marki. Uważam, że mamy dziś mnóstwo świetnych, młodych projektantów, których warto wspierać…

 

Podobną zasadą kieruję się wybierając ubrania dla Gabiego. Stawiam przede wszystkim na jakość, ale i wygodę. Tak między nami, w pewnym momencie uznałam, że rynek chłopięcy jest trochę wybrakowany, więc usiadłyśmy z siostrą i postanowiłyśmy założyć własną markę dziecięcą. Obydwie lubimy bawić się modą, nie znosimy nudy i pospolitych wzorów, materiałów. W ten właśnie sposób powstał Just Kidding, ale o tym kiedy indziej, bo startujemy wkrótce:-)

 

Wiele razy płaciłam po 100 zł za głupie spodnie czy sweterek, który po jednym praniu wyglądał jak szmata…Wrrrrr, bez przesady! Za taką kasę oczekuję jakości. Niestety, wybór jest ogromny i ciężko jest znaleźć: 1. fajne ciuchy 2. w rozsądnej cenie 3.dobre gatunkowo… Ale spróbujmy, ok? Poniżej przedstawiam Wam mój prywatny, nazwijmy to „ranking”. Ciekawa jestem co o tym myślicie?

 

Top 10 ubranka dziecięce – mamy oko na modę, czyli subiektywny ranking Mamy w Formie! 

 

Marka

Cena

Jakość

Wygoda

Styl

Zara

dość drogie

średnia

średnia

super

H&M

ok

dobra

ok

ok

Reserved

ok

bardzo dobra

ok

ok

Mango

dość drogie

bardzo dobra

ok

super

KappAhl

dość drogie

bardzo dobra

ok

ok

F&F (Tesco)

tanie

bardzo dobra

ok

ok

Lidl

tanie

dobra

ok

średni

Pepco

tanie

średnia

średnia

średni

5,10,15

ok

dobra

ok

średni

 

 

WsteczStrona 1 / 8Dalej
What's your reaction?
Interesujące
50%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
50%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*