Now Reading
TOP 5 Zimowych Trendów, czyli jak ubrać się ciepło i modnie
0

TOP 5 Zimowych Trendów

TOP 5 Zimowych Trendów to lista pięciu rzeczy, dzięki którym przez całą zimę będziesz wyglądać nie tylko modnie, ale przede wszystkim będzie ci ciepło! Wybrałam ciepłe dodatki i nie tylko. Zobacz sama co nosi się tej zimy w stolicach mody.

Wczoraj znalazłam w internecie cudowne zdjęcie pokazujące jak możemy wyglądać zimą. Czyli mamy dwa wyjścia. Wyglądać ładnie i marznąć lub utrzymać komfort ciepła, ale wyglądać jak ziemniak :). Zobaczcie same, zdjęcie boskie :).

ładnie ziemniak

 

Dlatego postanowiłam odczarować trendy zimowe i pokazać kilka chwytów dzięki, którym zawsze możesz wyglądać dobrze i na sto procent będzie ci ciepło!

TOP 5 Zimowych Trendów

 

1. Rękawiczki

Fajne rękawiczki, takie, na które trudno nie zwrócić uwagi zalały ulice chłodniejszych stolic mody. Tam gdzie jest umiarkowanie chłodno, Panie noszą wymyślne bezpalcowe rękawiczki, tam gdzie chłód daje się we znaki, czyli na przykład w Polsce możemy poszaleć. Moim faworytem są te z imitacją paznokci, niestety chwilowo wszystkie wykupione, ale kto powiedział, że nie można wydziergać samej? Myślę, że to nawet dobry pomysł.

Rękawiczki mogą być ciekawym dodatkiem. Na przykład, jeśli masz jednokolorowy czarny lub szary płaszcz, zainwestuj w mocny i wyrazisty kolor rękawiczek. Jeśli natomiast lubisz kolor i twój płaszcz ma odblaskowo różowy lub żółty kolor, pozostań przy klasyce i wybierz czarne, na przykład z kokardką. Modne w tym sezonie są rękawiczki z dodatkiem futra.

, czyli jak ubrać się ciepło i modnie

, czyli jak ubrać się ciepło i modnie

, czyli jak ubrać się ciepło i modnie

, czyli jak ubrać się ciepło i modnie

, czyli jak ubrać się ciepło i modnie

WsteczStrona 1 / 5Dalej
What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
100%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.

Leave a Response

*